MRU VSF vs Team Five (99:55)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“

2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 22:16 val., peržiūros: 2229

2016 m. gruodžio 6 dieną, 20:15 h, Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje, įvyko KKL C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose namuose žaidę „MRU VSF“ (3-3) priėmė „Team Five“ (0-6) krepšininkus.

Nuo pat rungtynių pradžios „MRU VSF“ užtikrintai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmavo visą rungtynių laiką vis didindami savo persvarą. Dar nepasibaigus pirmajam ketvirčiui aikštelės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, kai po K. Surplio taiklaus metimo pirmavo 16:5. Kėlinuko pabaigoje M.Zutkis pelnė penkis taškus paeiliui, kurie leido „MRU VSF“ ekipai išlaikyti dviženklią persvarą ir pasibaigus ketvirčiui šeimininkai buvo priekyje 21:9.

Antrajame ketvirtyje po rezultatyvaus L. Tamašausko prasiveržimo su varžovo pražanga „MRU VSF“ padidino savo pranašumą iki 36:15. Kėlinuko pabaigoje A.Šakėnas smeigė tolimą šūvį, po kurio aikštelės šeimininkų persvara išaugo iki 45:20.

Trečiajame kėlinuke tritaškiais prapliupo O.Margelis ir po eilinio jo tritaškio „MRU VSF“ jau pirmavo 69:30. Vienintelis žaidėjas, kuris dar grasino šeimininkų krepšiui buvo J.Fiodorovičius, kurio taškai neleido dar toliau pabėgti priešininkams. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 75:35.

Ketvirtasis kėlinukas jau nieko nebelėmė, „Team Five“ ekips krepšininkas M.Lapinskas jame rinko taškus iš po krepšio ir baudos metimais, taip neleisdamas „MRU VSF“ tolti. Aikštelės šeimininkai dar turėjo progą įmesti šimtąjį tašką, tačiau paskutinės atakos metu K.Bojarūnas pasirinko atlikti dvitaškį metimą, kuris buvo taiklus, taip užfiksuodamas galutinį rungtynių rezultatą 99:55.

Po rungtynių „MRU VSF“ ekipos treneris R.Palčinskas taip įvertino pirmo etapo rezultatus: „manau, kad labai prastai, nes komandoje surinkta labai daug gerų žaidėjų, tačiau kolkas komandos žaidimas visiškai nepatenkina manęs. Dėl to, kad gynyboje nėra žmonių dirbančių, o puolime visi nori pelnyti taškus. Puikus pavyzdys buvo šios rungtynėse, kai vienas žaidėjas bėga į greitą puolimą ir dar trys žaidėjai bėga paskui, o kai gynyboje kas nors – tai vienas bėga, o visi kiti stovi. Tiesiog netenkina labai komandos gynyba“.

MRU VSF: Matas Zutkis – 15 tšk., Karolis Bojarūnas – 14 tšk., Žilvinas Kiveris – 13 tšk., Lukas Tamašauskas – 10 tšk.

Team Five: Julius Fiodorovičius – 26 tšk., Mantas Lapinskas – 16 tšk., Valdas Vilkuotis – 6 tšk. (5 perimt. kam.)

„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„MRU VSF“ nesugebėję išnaudoti gerų progų gavo antausį nuo šešiese rungtyniavusios „Grande“ ekipos (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:22 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)