MRU VSF vs BC „Gazuotas pienas“ (68:74)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 31 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą

2017 sausio 31 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1949

Sausio 31 dieną VRM sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „MRU VSF“ priemė svečius BC „Gazuotą pieną“. „MRU VSF“ buvo iškovoję keturias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Gazuotas pienas“ buvo laimėjęs aštuonis kartus ir tris kartus buvo pralaimėjęs.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:5. Netrukus pirmus taškus rungtynėse pelnė „MRU VSF“ (1:5). Vėliau persvara toliau augo „Gazuoto pieno“ naudai (3:15). Septintą minutę spurtą pradėjo „MRU VSF“, kurio metu šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (10:15). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (12:17).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Trečią minutę komandas skyrė du taškai (18:20). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Gazuotas pienas“ (18:26). Septintą minutę „MRU VSF“ vėl priartėjo, bet netrukus „Gazuotas pienas“ vėl atitrūko (26:34). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Gazuotas pienas“ išsaugojo persvarą (34:40).

Sužaidus dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė keturi taškai (38:42). Trečią minutę spurtą pradėjo „Gazuotas pienas“, kuris pelnė aštuonis taškus be atsako (38:50). Antroje kėlinio pusėje „Gazuotas pienas“ išsaugojo persvarą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 12 taškų pranašumą (46:58).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „MRU VSF“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (53:58). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Gazuotas pienas“, o po dar dviejų taiklių svečių metimų komandas skyrė 12 taškų (53:65). Vėliau spurtą surengė „MRU VSF“. Po 10 iš eilės pelnytų šeimininkų taškų, aštuntą minutę komandas skyrė tik du taškai (63:65). Visgi per likusį laiką „Gazuotas pienas“ žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 68:74. „Gazuotas pienas“ iškovojo devintą pergalę, o „MRU VSF“ pralaimėjo septintą kartą.

„Gazuoto pieno“ treneris J.Eibukas: „Šiandien tikėjomės laimėti. Varžovai lentelėje paskutiniai, mes truputi aukščiau. Manau geras nusiteikimas lėmė šiandien pergalę. Galėjome ir lengviau laimėti, bet mums šiandien nesisekė pademonstruoti geresnio rezultato.“

MRU VSF: Klaudijus Surplys – 22 tšk., Matas Zutkis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Rolandas Krasauskas – 8 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Elvinas Kaluginas – 15 tšk., Mantas Stankevičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Gasperavičius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Aidas Borodinas – 11 tšk., Pijus Mykolaitis – 10 tšk.

„MRU VSF“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažnti „ICE“ pranašumą (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:22 val.)„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:21 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)Ketvirtame kėlinyje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 21:21 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„Dumblas“ neprilygo K. Kokoškos vedamai BC „Gazuoto pieno“ komandai (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:46 val.)Priešnuodžių Andriaus Gedmino pataikymui neradęs BC „Gazuotas pienas“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pranašumą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Grande“ kovojo iki pabaigos, tačiau šiek tiek pritrūko iki pergalės prieš BC „Gazuotą pieną“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)