MRU VSF vs Nebajeris (73:49)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale

2017 balandžio 18 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 1700

Antradienį, balandžio 18 dieną, VRM sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „MRU VSF“ ir svečių „Nebajerio“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios atitrūkę aikštės šeimininkai laikė iniciatyvą viso susitikimo metu, ko pasekoje seriją iki dviejų laimėjimų pradėjo pergale rezultatu 73:49 (22:11, 22:13, 13:19, 16:6).

Jau pačioje rungtynių pradžioje iš toli geriau atakavę aikštės šeimininkai ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko „MRU VSF“ jau turėjo dviženklę persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau sėkmingą puolimą demonstravę šeimininkų krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. Kiek vėliau susiėmęs „Nebajeris“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir kiek sušvelnino deficitą, bet per likusį laiką iki pertraukos pradžios geriau pasirodę šeimininkai turėjo dvidešimties taškų atotrūkį. 44:24.

Po ilgosios pertraukos kiek atsigavęs „Nebajeris“ vis dažniau atakas užbaigdavo taškais, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė tirpti. Kėlinuko pabaigoje spurtą 0:10 sužaidę svečiai sumažino deficitą iki keturiolikos taškų. Nepaisant to, paskutinė rungtynių dalis ir vėl priklausė „MRU VSF“ krepšininkams, kurie jau nuo pat pradžių užtikrintai rinko taškus, ko pasekoje susigrąžino solidžią persvarą bei šventė pergalę rezultatu 73:49.

Serijoje iki dviejų pergalių „MRU VSF“ išsiveržė į priekį 1:0. Antrasis susitikimas įvyks balandžio 23 d. 15:45 val. J. Dobkevičiaus pagrindinėje mokykloje.

BC „Boom“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 17:08 val.)„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)„MRU VSF“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažnti „ICE“ pranašumą (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:22 val.)„MRU VSF“ išplėšė lemiamas pusfinalio rungtynes (2017 gegužės 16 d., antradienis, 01:43 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Nebajeris“ iškovojo sunkią pergalę (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:47 val.) MRU VSF eliminavo Spartą iš tolimesnės kovos dėl C lygos titulo (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:29 val.)„Dumblas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)