ICE vs Kėdainiai (73:85)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kėdainių“ pranašumą

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 22:48 val., peržiūros: 1749

Lapkričio 30 dieną V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ICE“ priemė svečius „Kėdainius“. „ICE“ buvo iškovoję keturias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Kėdainių“ sąskaitoje buvo keturios pergalės.

Rungtynių pradžioje geriau žaidė „Kėdainiai“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (0:9). Prasidėjus trečiai minutei „ICE“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkams pavyko pelnyti pirmus taškus, o netrukus komandas skyrė tik trys taškai (6:9). Septintą minutę „Kėdainių“ pranašumas vėl padidėjo iki 10 taškų (13:23). Per paskutines kėlinio minutes „Kėdainiai“ išsaugojo pranašumą (24:32).

Antras kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės pelnytais „ICE“ taškais (29:32). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (37:41). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Kėdainiai“ (37:46). Visgi „ICE“ neleido varžovams atitrūkti ir sužaidus tris kėlinius „Kėdainiai“ buvo priekyje rezultatu 46:50.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis „ICE“ pasivijo varžovus (53:53). Sužaidus šešias minutes „ICE“ pirmavo (57:55). Po minutės pertraukėlės šešis taškus be atsako pelnė „Kėdainiai“ (57:61). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „ICE“ (64:61). Kėlinio pabaigoje dvitaškį ir tritaškį pataikę „Kėdainiai“ įgijo dviejų taškų pranašumą (64:66).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (67:69). Antrą minutę „ICE“ pasivijo varžovus (69:69). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Kėdainiai“ (69:77). Antroje kėlinio pusėje situaciją kontroliavo „Kėdainiai“. Jie neleido varžovams atkūrti intrigos ir įveikė juos rezultatu 73:85. „Kėdainiai“ išliko nepralaimėję ir iškovojo penktą pergalę, o „ICE“ pralaimėjo antrą kartą.

„Kėdainių“ treneris T.Lukoševičius: „Pergalę lėmė susikaupimas. Pradžią rungtynių pradėjome per lėtai, gynyboje truputi patingėjome sakyčiau. Susiėmėme trečio kėlinio pabaigoje, pradėjome gintis normaliai ir iškovojome pergalę. Tai buvo vienų geriausių grupės komandų rungtynės, kaip ir rašė jūsų spauda :).“

ICE: Lukas Mikalauskas – 22 tšk., Donatas Petrauskas – 15 tšk., Žygimantas Gaidžiūnas – 14 tšk. (5 perimt. kam.)

Kėdainiai: Andrius Žilinskas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Egidijus Daukša – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Audrius Lukauskas – 19 tšk., Tadas Lukoševičius – 19 tšk.

„MRU VSF“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažnti „ICE“ pranašumą (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:22 val.)„Team Five“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainiams“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:11 val.)Ketvirtame kėlinyje „Ice“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:06 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)Emocijos rungtynių pabaigoje pražudė „Kėdainius“ (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:54 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Įtemptame trileryje ‒ „Akademijos“ pergalė (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:06 val.)