Banga vs Grizliai (81:82)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

A.Lencevičiaus vedami „Grizliai“nukovė „Bangą“ bei žengia į B lygos finalą

2017 gegužės 16 d., Antradienis, 00:21 val., peržiūros: 1670

Pirmadienį VDU sporto centre įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių pusfinalio trečiosios rungtynės, kur dėl kelialapio į finalą susikovė „Banga“ ir svečių teisėmis atvykę „Grizliai“.

Jau nuo pat pirmųjų minučių tarp komandų užvirė arši kova, kur kiekvienai ekipai sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tačiau pirmieji nuo varžovų atitrūko „Grizliai“ ( 4:7). „Bangos“ ekipa priminė apie save, kad žaidžia namų aikštelėje ir smeigė du tritaškius metimus paeiliui. Vis dėlto, šeimininkai nerado priešnuodžių prieš A.Lencevičiaus atakas, kur svečius tempė ant pečių ( 17:18). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai surengė keletą greitų atakų ir pranašumas išaugo iki 6 taškų, bet A.Lencevičius smeigė tritaškį metimą paskutinėmis sekundėmis ( 24:21). Antrame kėlinyje „Banga“ toliau spaudė varžovus po visą aikštelę ir išlaikė iniciatyvą savose rankose, bet „Grizliai“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir atsakė 9:0 sėkminga atkarpa ( 30:32). Aikštelės šeimininkai pradėjo strigti tiek puolime, tiek gynyboje, o „Grizliai“ įjungę aukštesnę pavarą pasididino pranašumą iki dviženklio – 36:46.

Po ilgosios pertraukos „Banga“ pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0 ir „Grizliai“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės svečiams pavyko atsigauti po šalto dušo, tačiau neilgam ( 45:54). „Banga“ sugebėjo tiesiog suvystyti varžovų puolimą, kur kėlinuką pabaigė net 20:3 ir leido susikrauti dviženklį atotrūkį prieš lemiamą kėlinuką ( 67:57). Ketvirtame kėlinyje „Grizliai“ pademonstravo tikrą charakterį ir su kiekviena minute pradėjo lipti varžovams ant kulnų. A.Lencevičius toliau žaidė nesustabdomai , o „Grizliai“ po ilgos pertraukos susigrąžino lyderio vaidmenį ( 76:78). „Banga“ bandė persverti rezultatą į savas rankas, tačiau krepšys buvo lyg užrištas.“Grizliai“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo kelialapį į finalą – 81:82 (24:21, 12:25, 31:11, 14:25)

Po laimėtų rungtynių „Grizlių“ ekipos treneris neslėpdamas džiaugsmo veide trumpai pakomentavo rungtynes: „Šiandien žaidėme be vieno mūsų lyderio, J.Ročkos. Tiesiog, įrodėme, kad galime žaisti visi komandoje, kaip vienas kumštis, ir dėl to labai džiaugiamės.“

„Grizliai“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Akademija“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)„Grizliai“ eliminavo United ‒ „R2P Sport“ ekipą iš tolimesnės kovos dėl B lygos titulo (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Grizliai“ parklupdė „United ‒ R2P Sport“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 10:16 val.)Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:21 val.)LSK „Technoera“ palaužė „Grizlius“ ir iškovojo kelialapį į B lygą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:50 val.)M.Valaičio ir A.Lencevičiaus duetas nukalė pergalę „Grizliams“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Ketvirtą kėlinuką užtikrintai sužaidę „Grizliai“ susitvarkė su „Laipsniais“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:40 val.)„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)