LSK „Technoera“ vs Grizliai (69:65)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

LSK „Technoera“ palaužė „Grizlius“ ir iškovojo kelialapį į B lygą

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 1113

Gruodžio 7 -osios vakarą, įvyko „Top Sport“ C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų LSK „Technoera“ bei svečių statusą turėjusių „Grizlių“. Visas rungtynes pirmavę šeimininkai apgynė savo namų aikštę ir laimėjo rungtynes rezultatu 69-65 (24:18; 18:12; 12:14; 15:21). Ši pergalė LSK „Technoera“ komandai garantavo patekimą į B lygą, o tuo tarpu „Grizliai“ grupėje likę treti taip pat varžysis B lygoje.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu 14-2, o prie to labiausiai prisidėjo R.Belopetravičius per trys pirmąsias rungtynių minutes įmetęs net vienuolika taškų. „Grizliai“ pelnę penkis taškus be atsako kiek priartėjo, tačiau LSK „Technoera“ labai greitai atstatė dvylikos taškų pranašumą (19:7). Į kiekvieną „Grizliai“ ekipos bandymą priartėti šeimininkai rasdavo kuo atsakyti ir tik paskutinę kėlinio minutę svečiams pavyko kiek priartėti. Kėlinys pasibaigė rezultatu 24:18.

Sužaidus dvi minutes antrajame kėlinyje, „Grizliai“ priartėjo vos vieno metimo skirtumu (26:23). Iki pat devynioliktosios rungtynių minutės komandos žaidė lygiai, o prasidedant priešpaskutinei kėlinio minutei, LSK „Technoera“ ekipai ir vėl pavyko kiek atitrūkti (37:30). Kėlinį šeimininkai užbaigė dar penkiais taškais be atsako, o tai jiems prieš ilgąją pertrauką leido pirmauti dviženkliu taškų skirtumu – 42:30.

Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp komandų ženkliai nesikeitė. Tiksint dvidešimt ketvirtąjai rungtynių minutei, LSK „Technoera“ pranašumas siekė trylika taškų (47:34). Likus žaisti trys minutes iki kėlinio pabaigos, „Grizliai“ komandos surengto spurto 0-9 dėka skirtumas tarp komandų ir vėl ištirpo vos iki keturių taškų (47:43). Vis dėl to, šeimininkų paprašyta minutės pertraukėlė viską sustatė į vėžias – LSK „Technoera“ A. Beisio puikaus žaidimo dėka ir vėl atitrūko, o prieš lemiamą ketvirtį jų persvara siekė dešimt taškų – 54:44.

Trisdešimt trečiąją rungtynių minutę šeimininkų persvara pasiekė jau net penkiolikos taškų atžymą, tačiau „Grizliai“ susitaikyti su pralaimėjimu nebuvo linkę. Kantriai mažinę varžovų persvarą, paskutinėmis rungtynių minutėmis jie sugebėjo atkurti intrigą rungtynėse. Likus žaisti kiek mažiau nei trys minutes, M.Valatkevičius prasiveržimu link varžovo krepšio skirtumą tarp komandų sumažino iki penkių taškų (66:61). Negana to, per likusį laiką rungtynėse, „Grizliai“ net du kartus turėjo puikias progas dar labiau priartėti prie varžovų. Prie baudų metimo linijos stojo A.Budrys ir R.Vainikevičius, tačiau abiejų žaidėjų baudos metimai skriejo pro šalį taip suteikiant šeimininkams galimybę užsitikrinti pergalę šiose rungtynėse. Likus žaisti trisdešimt sekundžių iki rungtynių pabaigos, R.Belopetravičius šeimininkus išvedė į priekį penkiais taškais, tačiau A.Butkus labai greitai į tai atsakė dvitaškiu metimu iš po krepšio. „Grizliai“ buvo priversti naudoti pražangų taktiką, o prie baudų metimo linijos stojęs R.Belopetravičius pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir taip užtikrino savo ekipos pergalę. LSK „Technoera“ šventė pergalę rezultatu 69:65.

Po rungtynių kalbintas LSK „Technoera“ treneris Aloyzas Čekavičius paklaustas kaip vertiną savo komandos pasirodymą pirmajame etape atsakė:

Vidutiniškai, galėjom geriau, bet neblogai, pabaigoje dvi pergalės, viskas gerai.

Tuo tarpu „Grizliai“ komandos treneris Audrius Butkus pernelyg nesureikšmino pralaimėjimo, tačiau turėjo skundų lygos atžvilgiu:

Paskutinės rungtynės, mažai lemiančios, tai taip ir vertinu. Mažai susirinkom, varžybos per toli sakyčiau negu turėtų būti, dar ligos išretino, tai tokia ir žaidimo kokybė gavosi. Alaus nėra kur nusipirkti, personalą irgi atsiuntė kaip į miesto pirmenybes, bet rajono, tai vat viskas susidėjo į krūvą ir tokios varžybos „išėjo“.

LSK „Technoera“: Ričardas Belopetravičius – 26 tšk. (5 perimt. kam.), Arminas Beisys – 24 tšk. (12 atk. kam.), Tautvydas Banys – 5 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„Grizliai“: Arūnas Budrys – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Valatkevičius – 19 tšk., Rytis Vainikevičius – 9 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)A.Lencevičiaus vedami „Grizliai“nukovė „Bangą“ bei žengia į B lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:21 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą. (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Banga“ su kaupu atsirevanšavo „Grizliams“ (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:02 val.)SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:52 val.)LSK „Technorea“ krepšininkai sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 03:05 val.)Tragiškai startavę „United ‒ R2P Sport“ sugebėjo atsitiesti ir ketvirtfinalį pradėti pergale (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)