Grizliai vs BC „Boom“ (71:49)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

M.Valaičio ir A.Lencevičiaus duetas nukalė pergalę „Grizliams“

2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 1225

Ketvirtadienį A.Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko B Lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Grizliai“ ir svečių teisėmis atvykę BC „Boom“.

Rungtynės prasidėjo kieta kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 6:5). BC „Boom“ surengė keletą greitų atakų, kur „Grizliai“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po minutės pertraukėlės M.Valaičio ir A.Lencevičiaus duetas žaidė nesustabdomai ir prieš kėlinuką pabaigą „Grizliai“ susikrovė trijų taškų pranašumą – 20:17.

Antrame kėlinyje M.Valaitis toliau tempė komandą ant pečių, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 27:17). Po pertraukėlės BC „Boom“ įjungė aukštesnę pavarą ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų. Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir nepavyko įrodyti pranašumo – 36:33.

Po ilgosios pertraukos abi komandos toliau demonstravo kietą gynybą ir ekipas skyrė 3 taškai ( 42:39). Ketvirčio pabaigoje A.Lencevičiaus sugebėjo padidinti pranašumą iki 6 taškų – 45:39.

Ketvirtą kėlinuką „Grizliai“ pradėjo lyg ant bangos. M. Valataitis smeigė vieną po kito tritaškius, kur prie jo prisidėjo ir komandos draugai. Per pusę kėlinuko šeimininkai susikrovė 21 taško pranašumo ( 64:43). Rungtynių pabaigoje, kai buvo aiškus nugalėjotas, A.Lencevičius buvo išvarytas iš aikštelės. Likęs laikas buvo santykių aiškinimasis, o ne krepšinis. „Grizliai“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 71:49.

Grizliai: Martynas Valaitis – 35 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Lencevičius – 21 tšk. (9 išpr. praž.), Audrius Butkus – 7 tšk.

BC „Boom“: Paulius Mitkus – 16 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Stanevičius – 7 tšk., Simonas Ramanauskas – 6 tšk.

A.Lencevičiaus vedami „Grizliai“nukovė „Bangą“ bei žengia į B lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:21 val.)„Laipsniai“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Grizlius“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)„Banga“ su kaupu atsirevanšavo „Grizliams“ (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė BC „Boom“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 20:06 val.)Trileryje, pareikalavusiame pratęsimo ‒ Andriaus Urmulevičiaus vedamo BC „Boom“ pergalė (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą. (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Beveik visas rungtynes kontroliavę „Grizliai“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:43 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)„Kėdainiai“ pakankamai nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:09 val.)