Sabonio KC vs Sporto manija (71:81)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ pradėjo pergalingai A lygos „Sporto fėjos“ sezoną

2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 22:36 val., peržiūros: 1339

Ketvirtadienį A.Sabonio centre įvyko A lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Sabonio KC“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Sporto manija“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Sabonio KC“ ekipa, kuri surengė keletą sėkmingų atakų ir atitrūko nuo varžovų ( 10:4). „Sporto manijai“ pavyko susitvarkyti su gynyba, kur E.Kalugino pastangomis sušvelnino rezultatą iki 6 taškų, tačiau šeimininkai toliau diktavo savo sąlygas ir padidino atotrūkį iki dviženklio ( 23:12). Kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko suregzti keletą greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų – 23:17.

Antrame kėlinyje „Sporto manija“ toliau demonstravo sėkmingą žaidimą ir išlygino rezultatą ( 23:23). Aikštelės šeimininkai pavyko nuotraukti rezultatyvią varžovų atkarpą. Vis dėlto, svečiai atsakė 9:0 atkarpa ir padidino pranašumą iki 6 taškų (28:34). J.Sakalausko vedami šeimininkai per keletą minučių išlygino rezultatą, tačiau kėlinuko pabaigoje „Sporto manija“ smeigė du tritaškius metimus ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 6 taškais – 36:42.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ( 41:52). „Sabonio KC“ ekipai sunkiai sekėsi sustabdyti varžovų puolimą, kur atsakydavo į šeimininkų rezultatyvias atakas ( 49:58). Likus žaisti apie dvi minutes „Sporto manija“ perėmė keletą svarbių kamuolių , kur prieš ketvirtą kėlinuką susikrovė 12 taškų pranašumą – 51:63.

Ketvirtą kėlinuką „Sabonio KC“ pradėjo sėkminga atkarpa, kur skirtumas ištirpo iki 7 taškų ( 58:65), tačiau apie save priminė E.Kaluginas, kuris patempė komandą į priekį ir atstatė 14 taškų pranašumą ( 61:75). Per likusį laiką „Sporto manija“ išlaikė iniciatyvą savose rankose ir šventė pergalę, rezultatu – 71:81.

Sabonio KC: Justas Sakalauskas – 17 tšk., Julius Daugėla – 16 tšk., Redas Jakubauskas – 10 tšk.

Sporto manija: Elvinas Kaluginas – 27 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 14 tšk., Karolis Pupinis – 13 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd.), Justinas Pocius – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Bietkis – 10 tšk.

„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 00:06 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos. (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 07:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ nugalėjo „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Sporta Manija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno TPMC“ komandai ir išlygino A lygos pusfinalio serijos rezultatą (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)„A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių starte sunki „Baldų sandėlis.lt“ pergalė po pratęsimo (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)A.Gedmino vedami „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)