BK Centre vs Banga & R2P Sport (54:109)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Banga & R2P Sport“ nepaliko jokių vilčių BK „Centre“ ekipai

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 14:37 val., peržiūros: 1160

Sekmadienį, gruodžio 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos BK „Centre“ ir svečių „Bangos & R2P Sport“ ekipų. Nuo pat pirmųjų akimirkų aikštelėje dominavę svečiai nesuteikė priešininkams jokių šansų ir pasiekė triuškinamą pergalę rezultatu 54:109 (4:27, 12:30, 22:25, 16:27).

Nuo pat pirmųjų susitikimo akimirkų svečiai iškart tvirtai paėmė iniciatyvą į savo rankas, ko pasekoje aikštės šeimininkai nesugebėjo pelnyti pirmųjų taškų daugiau nei pusę kėlinuko. Tuo tarpu „Banga & R2P Sport“ atitrūko 0:21. Kiek vėliau savo taškų sąskaitą atidarę BK „Centre“ žaidėjai nežymiai sušvelnino deficitą. Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau vieną po kito taškus rinkę svečių krepšininkai iki ilgosios pertraukos pradžios skirtumą tarp komandų padidino iki 41-ieno taško. 16:57.

Po ilgosios pertraukos per daug atsipalaidavusi „Banga & R2P Sport“ leido varžovams žaidimą kiek išlyginti. Būtent todėl kurį laiką abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, paskutinėje rungtynių dalyje ir vėl dominuoti pradėję svečių ekipos krepšininkai dar labiau atitrūko. Nepaisant to, jog ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas, BK „Centre“ žaidėjai dar sugebėjo nežymiai sumažinti atsilikimą, tačiau rungtynes užtikrintai užbaigę „Bangos & R2P Sport“ krepšininkai pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 54:109.

BK „Centre“: Nikita Malahov – 11 tšk., Stas Pedos – 11 tšk., Nikolay Kirsanov – 10 tšk.

„Banga & R2P Sport“: Renaldas Simanavičius – 37 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Vygantas Metelica – 21 tšk. (13 atk. kam.), Dmitrij Koblinec – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Artūras Pelšs – 14 tšk. (12 rezult. perd.), Mažvydas Juščius – 12 tšk., Henrikas Paulauskas – 10 tšk.

„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Kauno autobusai“ neturėjo jokio vargo su BK „Centre“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 20:54 val.)Negausiai susirinkę „Banga & R2P Sport“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Baldų sandėlis.lt“ po ilgosios pertraukos nepaliko jokių vilčių „Bangos & R2P Sport“ penketukui (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:48 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Sabonio KC“ surengė treniruotę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„DNC Sports Fairy & United“ be didesnio vargo įveikė „BK Centre“ ekipą. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:41 val.) „Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)„Baldų sandėlis.lt be didesnio vargo įveikė BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:43 val.)„Sporto manija“ turėjo lengvą treniruotę su „BK Centre“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:51 val.)