Sporto manija vs Kauno TPMC (111:82)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 26 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporta Manija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno TPMC“ komandai ir išlygino A lygos pusfinalio serijos rezultatą

2017 balandžio 26 d., Trečiadienis, 22:46 val., peržiūros: 1085

Balandžio 26 –ąją, trečiadienį, įvyko “Sporto fėja” A lygos, antrosios pusfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų – “Sporto Manija” bei svečių statusą turėjusių “Kauno TPMC” komandų. Pirmąjį šių ekipų mačą laimėjo “Kauno TPMC” komanda rezultatu 85:75, taigi “Sporto Manija” ekipai, tai buvo lemiamos rungtynės, kuriose sprendėsi jų tolimesnis likimas. Atlaikę lemiamų rungtynių įtampą, visas rungtynes pirmavusi „Sporto Manija“ komanda nugalėjo varžovus rezultatu 111:82 (33:20, 26:27, 21:18, 31:17) bei išlygino pusfinalio serijos rezultatą.

Rungtynes šeimininkų ekipa pradėjo itin susikaupusi bei spausdama varžovus po visą aikštę nuo pat pirmosios rungtynių sekundės. Tai varžovus privertė gerokai sutrikti. Vos po poros minučių rungtynėse, “Sporto Manija” ekipa spurtavo 11-2 bei taip privertė “Kauno TPMC” komandą prašyti pirmosios minutės pertraukėlės (11:2). Svečius paprašyta minutės pertraukėlė mažai gelbėjo – įpusėjus kėliniu jų atsilikimas siekė jau net penkiolika taškų (23:8). „Kauno TPMC“ ekipai taiklių tolimų metimų dėka buvo pavykę priartėti prie varžovų iki septynių taškų, tačiau kėlinį šeimininkai užbaigė geriau ir po penkių iš eilės E. Kalugino taškų kėlinio pabaigoje, „Sporto Manija“ ekipa atstatė solidžią trylikos taškų persvarą – 33:20.

Antrajame kėlinyje aikštėje įsivyravo apylygis žaidimas ir nors svečiai bandė priartėti, tačiau „Sporto Manija“ komandos spaudimas po visą aikštę vis priversdavo „Kauno TPMC“ komandos žaidėjus suklysti aikštės viduryje, todėl įpusėjus antrajam ketvirčiui, komandas skyrė jau septyniolika taškų (45:28). A. Čibiro puikios atkarpos dėka, iki kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, svečiams pavyko atsilikimą sumažinti iki vienženklio (50:41), tačiau kėlinį ir vėl kiek užtikrinčiau užbaigę šeimininkai, prieš ilgąją pertrauką turėjo dvylikos taškų pranašumą – 59:47.

„Kauno TPMC“ komanda nuo pat trečiojo kėlinio pradžios buvo pasiryžus kilti į lemiamą šturmą. Keli iš eilės taiklūs metimai svečiams sugrąžino viltį „sugrįžti“ į šias rungtynes, nes 23 -ąją rungtynių minutę, komandas skyrė jau tik septyni taškai (65:58). Vis dėl to, šeimininkai labai greitai atstatė savo turėtą pranašumą bei privertė prašyti svečius dar vienos minutės pertraukėles (26 min. 70:58). „Sporto Manija“ ekipa visą kėlinį tvirtai laikė rungtynių kontrolę savo rankose ir apie persvaros iššvaistymą varžovams nė neleido pagalvoti. Prieš lemiamas dešimt minučių – penkiolika „žingsnių“ arčiau pergalės buvo „Sporto Manija“ ekipa – 80:65.

Lemiamame ketvirtyje „Kauno TPMC“ ekipa dar laikėsi vos keletą minučių. Ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis šeimininkams leido išsaugoti daugiau jėgų, todėl antroje ketvirto kėlinio dalyje vyko tikras „sušaudymas į vienus vartus“. Paskutinių penkių rungtynių minučių atkarpą net 23-11 laimėję „Sporto Manija“ ekipos vyrai užtikrintai įveikė „Kauno TPMC“ komandą rezultatu 111:82 bei išlygino pusfinalio serijos rezultatą.

Po laimėtų rungtynių, „Sporto Manija“ ekipos treneris M.Vaškūnas pasidžiaugė, jog ekipai pavyko įveikti lemiamų rungtynių įtampą bei pavyko išlyginti serijos rezultatą:

Sunku, iš tikrųjų vien tik tas moralinis pralošimas, kad stovi tu jau ant tos ribos, kad jeigu praloši, tai tik dėl trečios, tai tas susikaupimas atrodo, bet yra ir tuo pačiu perdegimas. Žaidimas vyko nuo trečiojo kėlinio jau toks panašesnis į mūsų žaidimą. Pirmus du buvo sunkiau.

Trečiose pusfinalio rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Kauno TPMC“ ir pateko į finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 23:12 val.)Fortūna nusišypsojo Kauno TPMC kurie iškovojo A lygos bronzą (2017 gegužės 28 d., sekmadienis, 00:07 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Kauno autobusai“ ekipos. (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 07:09 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Sporto manija“ pradėjo pergalingai A lygos „Sporto fėjos“ sezoną (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Antroje rungtynių dalyje „Sporto Manija“ susitvarkė su „Kauno TPMC“ krepšininkais (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:37 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmę „Kauno TPMC“ žengė į pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Sporto manija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„Sabonio KC“ apgynė tvirtovės sienas prieš „Kauno TPMC“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Puikiai atakavus iš tolimų distancijų „Kauno TPMC“ įveikė „Banga & R2P Sport“ ekipą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:56 val.)