DNC Sports Fairy & United vs Baldų sandėlis.lt (87:92)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 16 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių pusfinalyje „DNC Sports Fairy & United“ turėjo pripažinti „Baldų sandėlis.lt“ pranašumą

2017 gegužės 16 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 1147

Gegužės 16 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių pirmos pufinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „DNC Sports Fairy & United“ priemė svečius „Baldų sandėlis.lt“ komandą.

Rungtynes geriau pradėjo „Baldų sandėlis.lt“. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė septyni taškai (0:7). Senačią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:2 laimėjo „Baldų sandėlis.lt“ (0:9). Prasidėjus penktai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė „DNC Sports Fairy & United“ (2:9). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Šeštą minutę komandas skyrė penki taškai (10:15). Netrukus dar du svečių metimai pasiekė tikslą (10:20). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė aštuoni taškai (19:27).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „DNC Sports Fairy & United“ dvitaškiu, bet netrukus pataikė ir „Baldų sandėlis.lt“ (21:30). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė „DNC Sports Fairy & United“ (27:30). Įpusėjus penktai minutei „Baldų sandėlis.lt“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios nutraukė varžovų spurtą. Po septynių iš eilės pelnytų L. Grabausko taškų komandas skyrė 10 taškų (27:37). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė aštuoni taškai (33:41). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai (38:45).

Prasidėjus trečiam kėliniui „DNC Sports Fairy & United“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (42:45). „Baldų sandėlis.lt“ neleido varžovams pasivyti ir netrukus skirtumas padidėjo iki šešių taškų (44:50). Trečią minutę spurtą pradėjo „DNC Sports Fairy & United“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (51:50). Po svečių minutės pertraukėlės persvarą jie susigrąžino (51:55). Vėliau komandos žaidė lygiai, o o devintą minutę komandas skyrė du taškai (61:63). Per likusį laiką devynis taškus be atsako pelnė „Baldų sandėlis.lt“ (61:72).

Ketvirtą kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo „Baldų sandėlis.lt“ (61:75). Netrukus įsimėtė „DNC Sports Fairy & United“ komanda. Po keturių taiklių jų tritaškių komandas skyrė šeši taškai (73:79). Šeštą minutę labiau atitrūko „Baldų sandėlis.lt“ (73:82). Įpusėjus devintai minutei „DNC Sports Fairy & United“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (85:86), Visgi po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė „Baldų sandėlis.lt“. Rungtynių pabaigoje persvaros neišleido „Baldų sandėlis.lt“ ir įveikė varžovus rezultatu 87:92. Antros pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos rytoj A. Sabonio KC sporto salėje.

„Baldų sandėlis.lt“ komandos treneris N. Pacevičius: „Šiandien pavyko įvykdyti pagrindinius dalykus: discipliną ir ramybę žaidime. Tasi akcentavome, nes neturėjome daug žaidėjų. Labai pavojinga yra su šia komanda įsivelti į greitą puolimą. Rungtynių metu tai matėsi. Kai įsiveldavome į greitą žaidimą keliose atkarpose, iškart varžovai greitu puolimu ir taikliais metimais grąžindavo intrigą rungtynėse. Tos disciplinos ir ramaus žaidimo dėka pavyko numušti rungtynių tempą ir jas laimėti.“ Pirmoje rungtynių pusėje L.Grabauskas traukė komandą, o antroje pusėje kiti žaidėjai perėmė iniciatyvą. Kodėl? „Jis žaidė keturiasdešimt minučių, o pirmoje rungtynių pusėje buvo akcentas aštrinti žaidimą per jį. Antroje rungtynių pusėje atsirado kiti žaidėjai, kur mačiau, kad varžovams gali pridaryti didelių bėdų. Daugiau akcentavome žaidimą per kitus žaidėjus. Visumoje esu patenkintas, ypač L. Grabausku, ta disciplina ir kad nepametė galvos rungtynių pabaigoje. Šiandien tai buvo svarbiausi dalykai.“

„A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių starte sunki „Baldų sandėlis.lt“ pergalė po pratęsimo (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)Po ilgosios pertraukos užstrigusi „Banga & R2P Sport“ nusileido „DNC Sports Fairy & United“ ekipai (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Sporto manija“ įtikinamai įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 00:06 val.)„Kauno autobusams“ dėl pergalės teko pavargti su „Baldų sandėlis.lt“ penketu (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Sabonio KC“ po dramatiškos kovos įveikė „DNC Sports Fairy & United“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „DNC Sports Fairy & United“ pasiekė dar vieną pergalę (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:47 val.)„DNC Sports Fairy & United“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos. (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:13 val.)