Kauno autobusai vs Baldų sandėlis.lt (111:100)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

20 tritaškių įsūdę „Kauno autobusai“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą

2017 sausio 09 d., Pirmadienis, 23:21 val., peržiūros: 1475

Pirmadienį, "Kauno energijos" sporto salėje, įvyko A lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Kauno autobusai" (5-2) ir svečiuose žaidę "Baldų sandėlis.lt" (2-3).

Kaip ir kiekvienose rungtynėse „Kauno autobusai“ iškart pasiūlė greitą rungtynių tempą. Sužaidus keturias minutes kėlinuke po T. Rakausko dvitaškio metimo šeimininkai jau buvo priekyje 15:6. Visgi, M. Motuzo ir T. Tamošiūno vedama „Baldų sandėlis.lt“ ekipa labai greitai priartėjo prie varžovų ir pasibaigus pirmajam kėlinukui turėjo vos 1 taško deficitą 27:26.

Antrajame kėlinuke užsiautė „Kauno autobusų“ krepšininkas J.Ročka, kuris pataikė eilę tolimų metimų, kas leido šeimininkams pabėgti 55:37. Kėlinuko pabaigoje „Kauno autobusams“ pavyko įgyti ir dvidešimties taškų pranašumą, tačiau sulig kėlinuką skelbiančia sirena pataikytas M. Motuzo tolimas šūvis sumažino šeimininkų persvarą iki 60:44.

Trečiojo kėlinuko pradžioje po dar vienos eilės tolimų metimų šeimininkai surengė spurtą 13:0 ir dar labiau nutolo 73:44. Ir toliau rungtynėse vyravo greitas žaidimas, kuris buvo labai palankus „Kauno autobusams“. Panašią persvarą jiems pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio rezultatas buvo 96:65.

Du tolimi Š. Ajausko šūviai sužaidus keletą minučių ketvirtajame kėlinuke padidino „Kauno autobusų“ persvarą iki 102:70. Tačiau tada „Baldų sandėlis.lt“ trijulė T.Tamošiūnas, Ž.Jocys ir R.Leonavičius ėmėsi darbo, kurio vaisiai buvo aiškiai matyti kėlinuko pabaigoje. Daugiausia šių svečių krepšininkų pastangų dėka per aštuonias minutes svečiams pavyko sumažinti skirtumą dvidešimčia taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 111:100.

Kauno autobusai: Jonas Ročka – 23 tšk., Tomas Rakauskas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Čerkunovas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Evaldas Dainys – 14 tšk. (11 rezult. perd.), Šarūnas Ajauskas – 14 tšk., Mantas Lauraitis – 12 tšk., Šarūnas Zablockis – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Baldų sandėlis.lt: Taurantas Tamošiūnas – 28 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Motuzas – 23 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd.), Žygimantas Jocys – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Cvirka – 12 tšk., Rytis Leonavičius – 11 tšk.

Antroje rungtynių pusėjė „Kauno autobusai“ įveikė „Sabonio KC“ ekipą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kauno autobusams“ dėl pergalės teko pavargti su „Baldų sandėlis.lt“ penketu (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)Aukšto tempo rungtynėse „Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:12 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Kauno autobusai“ lengvai nugalėjo „BK Centre“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Kauno autobusai“ po atkaklios kovos įveikė „Sabonio KC“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Kauno autobusai“ po permainingos kovos įveikė „Banga & R2P Sport“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 06:21 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autubusų“ pergalę prieš „ Kauno TPMC“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 08:11 val.)