Agentus vs Šilainiai (71:65)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „Šilainius“ ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį

2018 kovo 19 d., Pirmadienis, 19:06 val., peržiūros: 1139

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos trečiosios atkrintamųjų rungtynėse, kuriose susitiko "Agentus" ir svečių teisėmis atvykę "Šilainiai".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. "Agentus" varžovus baudos aikštelėje stabdė tik asmeninėmis pražangomis, tačiau šeimininkai išlaikė pranašumą savose rankose ir po taiklaus N.Sivolo tritaškio metimo "Šilainiai" buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 15:11). Per likusį laiką šeimininkai išlaikė pranašumą ( 19:13). Antrą kėlinuką "Šilainiai" pradėjo spurtu ir įpusėjus kėlinukui išlygino rezultatą ( 23:23). Toliau ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir komandas skyrė du taškai – 34:36.

Po ilgosios pertraukos "Agentus" aukštaūgiai toliau grėsmingai rinkosi asmenines pražangas, o ekipos demonstravo puikų kovingumą. Trečiajame kėlinyje ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 54:51). Ketvirtame kėlinyje "Agentus" pasinaudojo varžovų klaidomis ir susikrovė 7 taškų pranašumą ( 62:55). Po minutės pertraukėlės T.Juodviršis smeigė dvitaškį metimą, kur komandas skyrė dviženklis pranašumas. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį, rezultatu – 71:65 (19:13, 15:23, 20:15, 17:14)

Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 19:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:48 val.)„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 16:32 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje „Agentus“ atsirevanšavo prieš „Šilainius“ ir išlygino seriją (70:67) (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 19:32 val.)Ketvirtame kėlinyje „UNO“ įveikė „Šilainius“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)„Agentus“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Agentus“ iškovojo svarbią pergalę (2018 sausio 05 d., penktadienis, 17:56 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė SK „Vertigo“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:09 val.)