Agentus vs Baltic Transline (84:68)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ iškovojo svarbią pergalę

2018 sausio 05 d., Penktadienis, 17:56 val., peržiūros: 659

Ketvirtadienį, sausio 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Agentus“ bei svečių „Baltic Transline“. Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai nutolo nuo savo varžovų ir kontroliavo rungtynes. Svečių ekipa dar surengė kelis šturmus, tačiau juos sėkmingai atlaikė „Agentus“ ekipa ir iškovojo tik antrąją pergalę šiame sezone.

Rungtynės prasidėjo keliomis sėkmingomis abiejų komandų atakomis, tačiau tuomet „Baltic Transline“ smeigė kelis tolimus metimus, kurie leido jiems įgyti nežymų pranašumą. Vėliau tie tolimi metimai jiems nepakrito ir jiems tapo kur kas sunkiau puolime rinkti taškus. Tai tik padėjo „Agentus“ ekipai, kuri mažais žingsniais nurūko į priekį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:18. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri šiek tiek sumažino savo atsilikimą. Tačiau tuomet jie krito į šiokią tokią duobę ir leido aikštelės šeimininkams įgyti jau dviženklį pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaigoje „Baltic Transline“ sumažino atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:31.

Trečiąjį kėlinį žymiai geriau pradėjo „Agentus“ ekipa, kuri surengė spurtą 13:2 ir taip įgijo jau 19-os taškų pranašumą. Po geros kėlinio pradžios aikštelės šeimininkai kiek atsipalaidavo, o „Baltic Transline“ ekipa labiau pradėjo stengtis ir tai jiems davė vaisių. Jie viso likusio kėlinio metu tik mažino savo atsilikimą nuo varžovų ir tokiu būdu grįžo į rungtynes. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:50. Lemiamą ketvirtį taikliu tritaškiu pradėjo svečiai ir taip braukė savo atsilikimą jau tik iki keturių taškų. Visgi, tuomet devynis taškus be atsako pelnė „Agentus“ ekipa ir susigrąžino saugesnį dviženklį pranašumą. Vėliau „Baltic Transline“ ekipa ir toliau bandė vytis savo varžovus, bet praktiškai į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, tuo pačiu atsakydavo ir aikštelės šeimininkai. Galiausiai svečiai taip ir nesugebėjo priartėti iki pavojingo atstumo ir „Agentus“ apgynė savo namų tvirtovę. Galutinis rungtynių rezultatas 84:68.

Mindaugas Galinis („Agentus“):
„Nauji metai nulėmė pergalę. O šiaip, manau, kad tiek mes, tiek varžovai esame autsaideriai, jie be pergalių. Taip pat pergalę nulėmė tai, kad susirinko mūsų stipriausia sudėtis ir tai buvo pagrindinis aspektas“.

„Agentus“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)„Šernai“ įveikė „Agentus“ ir paliko juos be pergalių (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:44 val.)„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 16:32 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Baltic Transline“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 23:05 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 23:29 val.)Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „Šilainius“ ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:06 val.)