Agentus vs SK „Vertigo“ (57:53)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“

2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 19:54 val., peržiūros: 707

Ketvirtadienį, sausio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Agentus“ bei svečių SK „Vertigo“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė ne rezultatyviai ir apylygiai. Viskas pasikeitė trečiojo ketvirčio pabaigoje, kuomet aikštelės šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų. Turėję dviženklį deficitą, svečiai nepasidavė ir persvėrė rezultatą, bet rungtynių pabaigoje tvirčiau sužaidė „Agentus“ bei iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu, tačiau ne itin rezultatyviu žaidimu. Komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir nei vienai ekipai nebuvo pavykę įgyti solidesnio pranašumo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:12. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai ir persvėrė rezultatą, bet vėliau svečiai tris atakas pabaigė sėkmingai ir įgijo jau penkių taškų pranašumą. Kėlinukui einant į pabaigą, „Agentus“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 22:23.

Trečiąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Agentus“ ir netrukus persvėrė rezultatą. SK „Vertigo“ ekipa neketino leisti savo varžovams pabėgti į priekį ir vis laikėsi netoliese. Visgi, per likusias penkias kėlinuko minutes SK „Vertigo“ pelnė vos du taškus, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir įgijo septynių taškų atotrūkį. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 40:33. Lemiamą ketvirtį „Agentus“ ekipa pradėjo taikliu tritaškiu ir komandas jau skyrė dešimt taškų. Tačiau tuomet aukštesnę pavarą įjungė svečiai ir surengė spurtą 16:0, kuris leido jiems persverti rezultatą. Šalto dušo gavusi „Agentus“ ekipa suaktyvino gynybą ir tai jiems davė vaisių. Jie patys tuomet pelnė devynis taškus be atsako ir įgijo trijų taškų pranašumą. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei, komandas skyrė jau tik vienas taškas, bet lemiamu momentu SK „Vertigo“ niekaip nerado laisvų kelių varžovų krepšio link ir patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 57:53.

Mindaugas Galinis („Agentus“):
“Susikaupėm, sukovojom ir paprasčiausiai išlipom iš tos duobės. Pranašumą iššvaistėm tipiškai per klaidas, tad pasistengėm, kad tų klaidų išvis nebūtų. Gynyboje susispaudėm, susikaupėm ir matom rezultatą“.

„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 19:10 val.)„UNO“ palaužė 5-iese žaidusius SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)„Agentus“ iškovojo svarbią pergalę (2018 sausio 05 d., penktadienis, 17:56 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė SK „Vertigo“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Šernai“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)30+ lygos starte ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:52 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:27 val.)