Agentus vs KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (100:77)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus

2017 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 21:07 val., peržiūros: 581

Gruodžio 7 dieną, 17:45 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Agentus“ (šeimininkai) KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (svečiai). Nors rungtynių pirmoje pusėje abi komandos žaidė labai lygiai, tačiau nuostabiai pataikiusio Š. Kryžiaus vedami „Agentus“ žaidėjai nutolo ir sužaidę labai rezutlatyvų mačą pasiekė pergalę, laimėdami rungtynes rezultatu 100:77 (22:17, 27:25, 28:18, 23:17).

Rungtynes labai gerai pradėjo „Agentus“ žaidėjai, kurie staigiai rinko taškus ir iš karto privertė varžovus paprašyti pertraukėlės. Nuo to momento išsijudino ir svečių puolimas, o žaidimas kiekvieną minutę darėsi vis rezultatyvesnis. Galiausiai abi komandos tiesiog pasileido į taškų lenktynes, o čia tikru „Agentus“ komandos lyderiu tapo Š.Kryžius, kuris vien antrojo kėlinuko metu sugebėjo pataikyti net 6 (!) tritaškius metimus. Būtent jo pastangomis komanda ir išliko priekyje prieš taip pat puikiai atakavusius varžovus. Ilgoji pertrauka pasidėjo esant rezultatui 49:42.

Antroje rungtynių dalyje „Agentus“ vis dar išlaikė nuostabų tempą puolime ir vis didino savo panašumą, skirtumas augo, kol galiausiai perkopė net 20 taškų ribą. Vis tik KK „Žaibas“ ‒ Spintumania komanda nei akimirkai nenuleido rankų, išnaudojo visas turimas pertraukėles ir bandė kabintis į rungtynes. Jei nematytume rezultato, galima būtų pagalvoti, kad vyksta labai atkakli ir lygi kova, nes kovingumo svečiams tikrai netrūko. Tačiau šiandien buvo puiki diena „Agentus“ ekipai, žaidėjai tikrai galėjo džiaugtis geru taiklumu, pelnė simbolinį šimtąjį tašką ir laimėjo susitikimą įtikinamu rezultatu 100:77.

Šarūnas Kryžius („Agentus“):

„rungtynės tikrai nebuvo lengvos, tiesiog šiandien geriau užpuolėme, pataikėme ir tai padėjo pasiekti pergalę.“

„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Agentus“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkų (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 19:45 val.)„UNO“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Agentus“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę SK „Vertigo“ krepšininkai pranoko KK „Žaibas“ ‒ Spintumania komandą (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 19:10 val.)Užtikrintai visas rungtynes pirmavę „Baltic Transline“ nukovė KK „Žaibas ‒ Spintumania“ ir iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:23 val.)