SK „Vertigo“ vs Šilainiai (68:73)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė SK „Vertigo“

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 19:09 val., peržiūros: 674

Sausio 28 dieną, 16:40 val., Jachtklubo sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos SK „Vertigo“ (šeimininkai) „Šilainiai“ (svečiai). Nuo rungtynių pradžios užvirusi rimta kova tęsėsi iki rungtynių pabaigos ir tik išsaugotos jėgos leido “Šilainiai” švęsti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:73 (23:21, 18:18, 14:18, 13:16).

Pirmoje rungtynių pusėje kova vyko taškas į tašką, skirtumas tarp komandų svyravo nuo 0 iki 4 taškų, tai vienos, tai kitos komandos naudai, tačiau šiek tiek tvirčiau vadeles laikė šeimininkai ir po dviejų kėlinių turėjo menką dviejų taškų pranašumą (41:39).

Antroje rungtynių pusėje situacija mažai keitėsi, komandos aršiai kovojo dėl kiekvieno taško, bet svečiai turėdami ilgesnį suolelį dažniau keitė žaidėjus ir taip taupė jėgas. Mažais žingsniukais keliaudami svečiai sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę ir po trečiojo kėlinio turėjo dviejų taškų persvarą (55:57). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams pradėjo stigti jėgų, atleido vadeles ir leido „Šilainiai“ dominuoti pusę kėlinio bei išsivežti pergalę.

“​Šilaniai“​ treneris V.Kapočius: „Geriau pataikėme, aštriau žaidėme, manau, tas ir leido laimėti.“

Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:27 val.)Permainingose rungtynėse ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:56 val.)„UNO“ palaužė 5-iese žaidusius SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)Užtikrintai paskutinį rungtynių kėlinį sužaidę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (73:56) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Agentus“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ krepšininkus (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Šernai“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:21 val.)30+ lygos starte ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)