DNC vs Sporto manija (73:70)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2018 gegužės 04 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

30+ lyga lygos čempionais tapo „DNC“

2018 gegužės 04 d., Penktadienis, 21:31 val., peržiūros: 598

Penktadienį, A.Sabonio krepšinio centro salėje įvyko 30+ lyga, „Amadeira“ lygos Didysis finalas, kuriame susitiko "DNC" ir svečių teisėmis atvykę "Sporto manija".

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti,bet likus iki kėlinio pabaigos kelioms sekundėms „Sporto manija“ komandos žaidėjas Robertas Stankus pataikęs dvitaškį komandai padėjo įsiveržti į priekį – 22:24. Antrojo kėlinio pradžioje „DNC“ surengė kelias sėkmingas atakas ir įgijo trijų taškų pranašumą. Paskui komandos žaidė banguotai, pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą, o intriga išaugo. Bet kėlinio paskutinėmis sekundėmis prasižengęs vienas "Sporto manija" komandos žaidėjas taip, leides šeimininkams turėti vieno taško pranašumą, nes žaidėjas S.Klimkevičius pataikė abi baudas, taip padėdamas komandai laimėti kėlinį savo naudai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 39:38.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo vėl apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tačiau tuomet „DNC“ ekipa pelnė keturis taškus paeiliui bei taip įgijo kiek solidesnį pranašumą. Bet "Sporto manija" komanda atsakė tuo pačiu ir padariusi kelias greitas atakas turėjo pranašumą 3 taškų ir išlaikė iki kėlinio pabaigos pranašumą – 50:53.

Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo nervinga, abi komandos žaidė įtemptai ir kovingai, tai pat abi komandos labai baudavosi. Kėliniui įpusėjus šeimininkai atlikę vėl kelias greitas atakas įsiveržę į priekį., bet praėjus mažiau nei minutei rezultatas buvo lygus. Likus žaisti minutei L.Čekavičius pataikė tritaškį, paskui dar kelius taškus, jau turėjo neblogą pranašumą. "Sporto manija" nepavyko suregzti greitų atakų ir pataikyti taiklių metimų, o "DNC" atsilaikė ir iškovojo aukso medalius, rezultatu – 73:70.

"DNC" Komandos treneris D.Budginas: Mūsų pergalę lėmė didžiulis noras laimėti. O paklaustas: Ką mano apie šį sezoną? Treneris atsakė: Kad sezonas buvo sunkus ir stiprus, bet tikrai geras.

Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 19:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)„Sporto manija“ sutvarkė visus reikalus su „DNC“ lemiamo ketvirčio metu (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:40 val.)KK „Žaibas“ metė rimtą iššūkį „DNC“ ekipai (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:00 val.)P. Valentukonis pakartojo vakarykštį E. Ulanovo metimą ir išplėšė „DNC“ ekipai pergalę prieš „UNO“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)