SK „Vertigo“ vs Sporto manija (60:71)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 18:46 val., peržiūros: 706

Sekmadienį, lapkričio 12-osios popietę Jachtklubo sporto salėje įvyko „30+“ lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai SK „Vertigo“ (2-2) susitiko su 30+ lygos lyderiais „Sporto manijos“ (3-0) krepšininkais.

Rungtynių pradžioje keturis taškus praleidę SK „Vertigo“ į juos iškart atsakė devyniais ir pirmojo kėlinuko viduryje pirmavo 9:4. Bet tada svečiams A.Šaulys ir V.Stankevičius pataikė po tritaškį, kas leido „Sporto manijai“ pirmauti 13:16.

Antrajame kėlinuke labai greitai svečiai įgijo ir dviženklį pranašumą bei pirmavo 18:30. Turimą dviženklią persvarą „Sporto manija“ išlaikė iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos, kurią baigė pirmaudami 26:37.

Trečiajame ketvirtyje SK „Vertigo“ šiek tiek priartėjo – 33:41. Tada svečių krepšininkas A.Šaulys pelnė penkis taškus paeiliui, bet toliau jiems nutolti nepavyko. Po trijų kėlinių „Sporto manija“ buvo priekyje 41:51.

Ketvirtajame kėlinuke po L. Ivanovo metimų ir A. Šaulio tolimų tritaškių metimų „Sporto manija“ dar labiau nutolo – 45:66. Bet į tai šeimininkai atsakė Š. Kenstavičiaus ir A. Dervinsko tritaškiais, keliais rezultatyviais prasiveržimais, kurie leido šiek tiek priartėti. Galutinis rungtynių rezultatas 60:71 (13:16, 13:21, 15:14, 19:20).

M.Čižas (SK „Vertigo“) apie tai, ko dar komandai trūksta:

„pradžioje, kad visi žaidėjai susirinktų, nes dar nebuvo nei vienų varžybų šiame sezone, kad visi būti susirinkę. Taip pat šiemet labai stipriai sudėtis pasikeitė – penki nauji žaidėjai, dar vis ieškome to savojo žaidimo, bet, tikiuosi, iki sezono pabaigos jį surasime.“

„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)Permainingose rungtynėse ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Šernai“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė SK „Vertigo“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:09 val.)„UNO“ palaužė 5-iese žaidusius SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Sporto manija“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Sporto manija“ sutvarkė visus reikalus su „DNC“ lemiamo ketvirčio metu (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:40 val.)„Sporto manija“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)