KTU Plienas ‒ Spalvų sala vs Sporto manija (65:79)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą

2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 22:12 val., peržiūros: 864

Gruodžio 4 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Amadeiros“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ priemė svečius „Sporto maniją“. „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ buvo iškovoję šešias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Sporto manijos“ sąskaitoje buvo keturios pergalės.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik du taškai (6:8). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Sporto manija“ (6:16). Septintą minutę varžovų spurtą nutraukė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“, o patys pelnė aštuonis taškus be atsako (14:16). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Sporto manija“, kuri įgijo aštuonių taškų persvarą (16:24).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes „Sporto manijos“ persvara sumažėjo iki penkių taškų (21:26). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Sporto manija“ (21:34). Vėliau komandos žaidė lygiai, o „Sporto manijos“ pranašumas buvo apie 10 taškų. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 12 taškų (31:43).

Trečio kėlinio pradžioje „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pataikė tritaškį, o „Sporto manija“ į tai atsakė dviem taikliais metimais (34:48). Vėliau puikią atkarpą sužaidė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“, kurie baigiantis pirmai kėlinio pusei sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (43:51). Vėliau net 14 taškų be atsako pelnė „Sporto manija“ (43:65). Kėlinio pabaigoje taikliu baudos metimu „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ sumažino varžovų persvarą iki 21 taško (44:65).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų tritaškiu, o į tai varžovai atsakė penkiais taškais (47:70). Vėlliau komandos apsikeitė taikliais metimais, o prasidėjus antrai kėlinio pusei septynis taškus be atsako pelnė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (56:73). Rungtynių pabaigoje taiklių tritaškių dėka „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (65:79). „Sporto manija“ pasiekė penktą pergalę, o „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pralaimėjo antrą kartą.

„Sporto manijos“ treneris L. Ilijonskis: „Šiandien buvome šiek tiek greitesni, šiek tiek jaunesni, todėl ir laimėjome.“ Paklaustas, kodėl varžovai gale rungtynių taikliais tritaškiais šiek tiek prisivijo, treneris atsakė: „Žaidėjai šiek tiek atsipalaidavo. Kai pirmauji 20 taškų persvara yra sudėtinga susikaupti. Tuo labiau, kad čia ne taurė. Taškų skirtumo nereikia.“

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.) UNO atkaklioje rungtynių pabaigoje vis tik pripažino Sporto manija pranašumą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:52 val.)