UNO vs Šernai (68:70)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kovoje iki paskutinių sekundžių sėkmė buvo „Šernų“ pusėje

2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 653

Gruodžio 6 dieną, 20:25 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „UNO“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, abi komandos žaidė kiek banguotai, tačiau svarbiausiu momentu abiejų komandų šansai kovoti dėl pergalės buvo vienodi. Tačiau šį kartą gal ir fortūna buvo „Šernų“ pusėje, nes varžovų tritaškis, galėjęs pakeisti rungtynių baigtį, buvo netaiklus. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:70 (16:16, 15:19, 16:20, 21:15)

Rungtynes abi komandos pradėjo gana vangiai, atakos truko ilgai, o žaidėjams labai trūko agresyvumo. Aišku, toks žaidimas tikrai nebuvo rezultatyvus, tačiau abi pusės atrodė panašaus pajėgumo ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos. Kur kas įdomesnis buvo antrasis kėlinukas, komandos tarsi atsibudo iš miego, padaugėjo greitų atakų, o į priekį pirmieji pabėgo „UNO“. Vis tik šeimininkai persvarą išlaikė labai trumpai ir puikiai po krepšiais kovojantys „Šernai“ ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Prasidedant ilgajai pertraukai būtent svečiai turėjo persvarą savo rankose 31:35.

Antroje rungtynių dalyje „Šernai“ dar labiau nutolo ir kelis kartus jų pranašumas pasiekė 10 taškų ribą. Skirtumas niekaip nemažėjo ir atrodė, kad rungtynių likimas po truputį tampa aiškus. Matyt, tuo patikėjo ir svečiai kurie išleido atsarginius žaidėjus į aikštę. Tačiau „UNO“ net neketino nuleisti rankų ir vos per kelias minutes visiškai panaikino varžovų persvarą, o aikštelėje viskas prasidėjo iš naujo. Abi komandos iki pat susitikimo pabaigos žaidė taškas į tašką ir abi pusės turėjo vienodus šansus siekti pergalės. Vis tik svarbiausiais momentais „Šernai“ turėjo nedidelį pranašumą savo pusėje, bet kamuolys ir lemiama ataka priklausė „UNO“. Deja, bet šeimininkams nepavyko pataikyti ir jie buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:70.

Skirmantas Staniulis („Šernai“):

„šios rungtynės buvo tarsi praėjusių rungtynių atspindys, tik šį kartą nereikėjo žaisti pratęsimo. Mes jau tokie esam, patinka mums atkaklus žaidimas iki pat pabaigos, šį kartą gal ir fortūna padėjo“.

Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Sporto Manijos“ pergalę (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:03 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Šernų“ pergalė (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:49 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ krepšininkus (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 22:34 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Sporto manija“ įveikė „Šernai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 18:04 val.)Greitos „DNC“ atakos leido įveikti „Šernus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:09 val.)Ketvirtame kėlinyje „UNO“ įveikė „Šilainius“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)Pirmame kėlinyje „DNC“ susitvarkė su „Šernais“ ir iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:16 val.)