Kauno savivaldybė & Policija vs Šernai (58:71)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Lyderių akistatoje ‒ „Šernų“ pergalė

2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 16:49 val., peržiūros: 467

Sekmadienį Kaustos sporto centre įvyko +30 lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno savivaldybė & Policija“ ( 6/1) ir svečių teisėmis atvykę „Šernai“ ( 6/2).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „Šernai“ pataikė keletą svarbių tritaškių metimų, kur pranšumas išaugo iki 10 taškų ( 10:20). Po minutės pertraukėlės „Kauno savivaldybė & Policija“ atsakė spurtu 5:0, tačiau svečiai išsaugojo pranašumą turėtą ( 17:24). Antrame kėlinyje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų. Toliau komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o kėlinuko pabaigoje „Kauno savivaldybė & Policija“ užpuolė keletą greitų atakų ir pirmą kartą įsiveržė į priekį - 36:33.

Po ilgosios pertraukos toliau vyko atkakli kova tarp žaidėjų ir įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus ( 41:41). „Šernai“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir persvėrė rezultatą į savas rankas bei greitai susikrovė dviženklį pranašumą ( 46:56). Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ toliau išlaikė pranašumą savose rankose, „Kauno savivaldybė & Policija“ klydo puolime ( 51:65). Likus žaisti tris minutes svečiai neskubėjo puolime, kur išsaugojo susikrautą pranašumą ir šventė pergalę, rezultatu – 58:71 (17:24, 19:9, 10:23, 12:15)

Kovoje iki paskutinių sekundžių sėkmė buvo „Šernų“ pusėje (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:22 val.)Puiki pirma rungtynių dalis nulėmė „Sporto Manijos“ pergalę (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:03 val.)Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:48 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)Greitos „DNC“ atakos leido įveikti „Šernus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:09 val.)Šaltesnius nervus rungtynių pabaigoje išlaikiusi „Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)Pirmame kėlinyje „DNC“ susitvarkė su „Šernais“ ir iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Sporto manija“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)