LSMU & Statybų vizija vs Šernai (57:64)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64)

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 20:16 val., peržiūros: 813

Lapkričio 19d., +30 lygoje, LSMU veterinarijos akademijos sporto salėje susitiko šeimininkai „LSMU & Statybų vizija“ ir svečiai „Šernai“.

Rungtynes geriau pradėjo „Šernai“, kurie iškarto spurtavo į priekį ir kėlinuko viduryje jau turėjo 8 taškų pranašumą (5:13). Visgi kėlinuką geriau pabaigė šeimininkai ir po pirmojo kėlinuko jiems pavyko sumažinti atsilikimą (11:16)

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai kurie ketvirčio viduryje įgyjo solidų 15taškų pranašumą (15:30). Vėliau komandos apsikeitė po porą taiklių metimų ir rezultatas per daug nepatiko, persavarą ir toliau savo rankose laikė „Šernai“ (21:35)

Trečiajame kėlinuke „LSMU & Statybų vizijai“ vis nepavyko sumažinti atsilikimo, o „Šernai“ ir toliau laikėsi savo žaidimo plano ir laikė persvarą savo rankose (29:45). Svečiai ir toliau persvarą laikė savo rankose ir rezultatas po trijų kėlinukų buvo (38:53).

Ketvirtajame kėlinuke „LSMU & Statybų vizija“ spurtavo ir pavyko sumažinti atsiliką iki 5 taškų (50:55), bet po S. Staniulio taiklaus tritaškio metimo „Šernai“ išlaikė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 57:64 (11:16, 10:19, 17:18, 19:11).

„Šernai“ komandos žaidėjas S.Staniulis:

Pergalė lėmė, kad po praeito pralaimėjimo supykome ant saves, o ir priešininkai šioje lygoje visos panašaus pajegumo, todėl labai įdomu žaist.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:04 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)„LSMU & Statybų vizija“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 20:49 val.) LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)N. Sivolovo metimas rungtynėse prieš „LSMU & Statybų viziją“ išplėšė pergalę „Agentus“ ekipai (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU & Statybų vizija“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:49 val.)