SK „Vertigo“ vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (68:63)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 15 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

30+ lygos starte ‒ SK „Vertigo“ pergalė

2017 spalio 15 d., Sekmadienis, 21:52 val., peržiūros: 813

Sekmadienį Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmosios rungtynės, kuriose susitiko SK „Vertigo“ ir svečių teisėmis atvykę „KTU Plienas – Spalvų sala“.

Rungtynės abiems komandoms prasidėjo blankiai. Sunkiai ekipos rinko taškus, tačiau pirmieji sėkmingą atkarpą sužaidė „KTU Plienas – Spalvų sala“, kuris įgijo 5 taškų pranašumą ( 5:10). Vis dėlto, aikštelės šeimininkams pavyko susitvarkyti tiek su gynyba, tiek su puolimu, kur per keletą minučių įsiveržė į priekį ( 16:14). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taška į tašką kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Andrius Knezys smeigė 8 taškus paeiliui ir „KTU Plienas – Spalvų sala“ atritrūko nuo varžovų – 27:33.

Po ilgosios pertraukos SK „Vertigo“ perėmė iniciatyvą į savas rankas ir per pusę kėlinuko ne tik, kad panaikino deficitą, bet ir įgijo 5 taškų pranašumą ( 41:36). Šeimininkai toliau išlaikė pranašumą , bet P.Aleksonis priminė apie save, kur jo sėkmingas žaidimas leido „KTU Plienas – Spalvų sala“ įgyti minimalų pranašumą ( 50:51). Ketvirtame kėlinyje SK „Vertigo“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir surengė spurtą 7:0 ( 59:52). Svečiai toliau strigo puolime, bandė gelbėtis iš situacijos tolimais metimais, tačiau jie skriejo pro šalį. Šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą ir šventė pergalę, rezultatu – 68:63.

Permainingose rungtynėse ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Agentus“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė SK „Vertigo“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:09 val.)„UNO“ palaužė 5-iese žaidusius SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:25 val.),,SK „Vertigo““ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Uno' (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 19:49 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:00 val.)SK „Vertigo“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „UNO“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)