SK „Vertigo“ vs UNO (65:62)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

,,SK „Vertigo““ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Uno'

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 19:49 val., peržiūros: 535

Sekmadienį, kovo 18 – ąją dieną, Jachtklubo spoto dalėje įvyko įvyko 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių, Atkrintamosios, aštuntfinalio rungtynės tarp: šeimininkų – ,,SK „Vertigo““ ir svečių „Uno“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti, bet likus iki kėlinio pabaigos mažiau negu 3 minutėms šeimininkai padarė kelias greitas atakas ir laimėjo kėlinį savo naudai – 23:10.

Antrajame kėlinyje ,,Uno" komanda pradėjo susižaisti. Jau įpusėjus rungtynėmis jie išlygino rezultatą. O pasibaigus rungtynėmis rezultatas buvo – 30:33.

Trečiasis kėlinys prasidėjo ,,Uno“ komandos naudai, per trečiajį kėlinį jie sugebėjo pelnyti 16 taškus, o ,,SK „Vertigo“ komandai šis kėlinys neatnešė didelio džiaugsmo -38:49.

Ketvirtasis kėlinis prasidėjo ,, SK „Vertigo" komanda susižaidė ir pradėjo išlyginti rezultatą (54:54). Todėl dar ,,Uno" komandai dar buvo per anksti džiaugtis trečiojo kėlynio pergale. Taigi ketvirtasis kėlynis buvo palankesnis ,,SK „Vertigo" komandai – 65:62.

SK „Vertigo komandos trenerisM.Čižas: Mūsų pergalę lėmė kova. Po trijų kėlinių atsilikinėjom 11 taškų, bet susiėmem ir laimėjom.

SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ krepšininkus (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 22:34 val.)30+ lygos starte ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:52 val.) UNO atkaklioje rungtynių pabaigoje vis tik pripažino Sporto manija pranašumą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:52 val.) SK „Vertigo“ įveikė „UNO“ krepšininkus ir atsirevanšavo už pralaimėjimą (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:22 val.)Permainingose rungtynėse ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:56 val.)SK „Vertigo“ tik lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:38 val.)„Sporto manija“ lengvai iškovojo antrą pergalę ketvirtfinalyje ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:13 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 23:29 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)