DNC vs Agentus (92:65)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais

2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 23:15 val., peržiūros: 1714

Sausio 11 dieną, 20:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „30+“ lygos komandos „DNC“ (šeimininkai) ir „Agentus“ (svečiai). Rungtynes labai galingai pradėjo „DNC“ ekipa ir varžovus iš karto parbloškė spurtu 12:0. Nors vėliau „Agentus“ komanda atsitiesė ir kurį laiką sužaidė gana lygiai su varžovais, tačiau „DNC“ visą laiką išsaugojo rungtynių pradžioje susikurtą pranašumą ir atsirasti intrigai nesuteikė šansų. Rungtynių pabaigoje „DNC“ jau leido pasireikšti atsarginiams žaidėjams, nes jų pergalė nekėlė abejonių 92:65.

Rungtynes „DNC“ pradėjo labai galingai, komanda pataikė kone viską ir per keletą minučių staigiai nutolo nuo kiek užmigusių varžovų. Spurtu 12:0 pradėję rungtynes „DNC“ žaidėjai vėliau sumažino savo tempą ir varžovai kurį laiką su jais žaidė lygiai. Tačiau „DNC“ ekipa atrodė visa galva geriau nei priešininkai ir jų žaidimas subanguodavo ant parketo pasirodžius nebent atsarginiams žaidėjams. „Agentus“ progą atsitiesti gavo antrojo ketvirčio metu, kuomet dėl ginčų su teisėjais techninę ir netrukus diskvalifikacinę pražangą buvo nubaustas „DNC“ ekipos narys S.Skruodys. Tuo pasinaudoję „Agentus“ trumpam atsitiesė, o skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 10 taškų. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 45:35.

Antroje rungtynių pusėje „DNC“ tvirtai laikė persvarą savo rankose, o skirtumas tarp ekipų vėl ėmė augti. Puikiai „DNC“ gretose į žaidimą įsijungė I.Grigaravičius, kurio įvairiapusiškas žaidimas leido komandai dar labiau nutolti. Rungtynėms artėjant į pabaigą tapo aišku, kad „Agentus“ tiesiog neturi rezervų atsitiesi ir likęs laikas jau tebuvo formalumas. Likus žaisti 5 minutes „DNC“ į aikštelę išleido atsarginius žaidėjus, kurie vaizdo tikrai negadino ir tik užtvirtino ekipos pergalę rezultatu 92:65.

DNC: Ignas Grigaravičius – 21 tšk. (12 atk. kam.), Dainius Bakanas – 20 tšk., Liudas Čekavičius – 17 tšk. (12 atk. kam.), Karolis Meiliūnas – 15 tšk. (8 rezult. perd.)

Agentus: Saulius Jonaitis – 16 tšk., Tomas Misiūnas – 15 tšk., Artūras Kaminskas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)Visas rungtynes pirmavę „Agentus“ krepšininkai pasiekė pirmąją pergalę (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Trečią kėlinį galingai sužaidę „Šernai“ susitvarkė su „Agentus“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:28 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Agentus“ ekipos. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 06:41 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Dramatiškame trileryje „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 06:23 val.)