Agentus vs Šilainiai (58:87)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 27 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą

2016 spalio 27 d., Ketvirtadienis, 20:31 val., peržiūros: 1693

Spalio 27 dieną, 17:45 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Agentus“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). Jei šiose rungtynėse „Agentus“ ir turėjo vilčių kovoti lygiai su varžovais, tai visos jos sudužo jau per pirmąsias minutes. „Šilainiai“ šiame susitikime startavo tiesiog žvėriškai ir jau pirmojo kėlinuko metu tiesiog pribaigė savo varžovus, kėlinuką laimėdami net 20 taškų skirtumu. Vėliau „Šilainiai“ numušė savo tempą, bet skirtumas vis dar augo, o rungtynės baigėsi triuškinama svečių pergale, rezultatu 58:87.

Nors pirmos atakos dar susiklostė lygiai, bet sužaidus vos kelias minutes „Šilainiai“ ėmė tolti, o jų žaidimo tempas buvo milžiniškas. Komandos lyderiu iš karto tapo J.Ališauskas, kuris vienas pelnė net 14 taškų pirmame kėlinuke ir, turbūt, daugiausia prisidėjo prie savo ekipos spurto. Skirtumas augo žaibiškai, „Agentus“ buvo visiškai bejėgiai prieš greitas varžovų atakas ir jau pirmojo kėlinuko metu turėjo 20 taškų deficitą. Turėdami tokį solidų ir net triuškinamą pranašumą „Šilainiai“ kiek sulėtino savo žaidimą, krepšininkai pradėjo dažniau klysti, atsipalaidavo gynyboje ir skirtumas kurį laiką nustojo augęs. Vis tik iki ilgosios pertraukos „Šilainiai“ dar keliais taškeliais padidino savo persvarą ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 27:51.

Antroje rungtynių dalyje tikrai nebuvo abejonių kuri komanda stipresnė, o žaidėjai suprato, kad šiandien jau viskas aišku, tad rungtynės vyko pakankamai greitai, buvo mažai pertraukėlių ar keitimų. Abi komandos privalėjo tiesiog sutvarkyti likusius formalumus. Skirtumas dar kurį laiką augo, bet aikštelėje vis daržniau vyravo chaotiškas žaidimas, kuomet dalis krepšininkų net nesivargindavo bėgti į gynyba ar puolimą. „Šilainių“ komanda iki pat rungytnių pabaigos stengėsi žaisti komandinį žaidimą, krepšininkai dažnai dalinosi kamuoliu su komandos draugais, o toks darnus žaidimas ir buvo pagrindinė triuškinamos pergalės dalis. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:87.

Agentus: Tomas Augutis – 16 tšk., Mindaugas Galinis – 15 tšk. (14 atk. kam.), Eimutis Gilys – 10 tšk.

Šilainiai: Mantautas Patašius – 22 tšk. (15 atk. kam.), Justas Ališauskas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Nausėda – 17 tšk. (7 rezult. perd.), Nerijus Urbanavičius – 14 tšk., Julius Svirka – 12 tšk. (12 atk. kam.)

„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Šilainiai“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 14:57 val.)Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Šilainiai“ tik po labai atkaklios kovos palaužė „Agentus“ ir žengė į 30+ lygos pusfinalį (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:55 val.)