Agentus vs SK „Vertigo“ (74:83)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą.

2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 19:53 val., peržiūros: 1718

Ketvirtadienį, sausio 5 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko 30+ "Orionas" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Agentus" ir svečiuose žaidę SK "Vertigo" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti SK "Vertigo" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (18:28). Antrame kėlinyje kiek geriau pavyko sužaisti "Agentus" ekipai, kuriai po dviejų kėlinių pavyko priartėti iki 5 taškų – (35:40). Trečiasis kėlinys kiek geriau vėl susiklostė šeimininkų ekipai, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (60:62). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, komandos beveik visą kėlinį ėmė žaisti taškas į tašką ir tik rungtynių gale tiksliau sužaidę SK "Vertigo" krepšininkai pabėgo ir laimėjo rungtynes rezultatu – (74:83).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu SK "Vertigo" dvitaškiu metimu, vėliau savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti "Agentus" ekipai, po kurių sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (3:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai – (10:16). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, SK "Vertigo" padidino skirtumą iki dviženklio ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:28).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus apie 3 minutes "Agentus" ekipai pavyko priartėti iki 7 taškų – (25:32). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai vėl susigrąžino turėtą dviženklę persvarą – (25:36). Visgi antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis. Daugiausia Š. Kryžiaus pastangomis skirtumas tarp komandų vėl ištirpo iki vienženklio ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (35:40).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant dar keliomis tiksliomis atakomis, po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (42:46). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai pralošė dar vieną atkarpą – (3:12), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą rungtynėse išaugo iki didžiausio – (45:58). Antroje kėlinio dalyje "Agentus" ekipa atsigavo, surengė puikią atkarpą – (15:4) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (60:62).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo SK "Vertigo" ekipos puikiai sužaista 3 minučių atkarpa, kuri vėl leido padidinti atotrūki iki 9 taškų – (64:73). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Agentus" ekipai pavyko vėl priartėti prie savo varžovų – (68:73). Antroje kėlinio dalyje komandos kurį laiką žaidė dar taškas į tašką, bet kėliniui baiginėjantis šeimininkai pradėjo klysti lygioje vietoje, tuo puikiai pasinaudoję svečiai padidino atsilikimą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (74:83).

Po pralaimėtų rungtynių "Agentus" ekipos treneris kalbėjo: "Nauji metai! Sunku visiems buvo įsivažiuoti, nes niekas nesportavo porą savaičių. Mano paties šiandieną buvo pirmos rungtynės iš po traumos. Šiaip iš esmės esu ganėtinai patenkintas, nes komandai tai tik pirmas sezonas, o po truputi atsiranda žaidimo braižas puolime, bet dar gynyboje šiek tiek trūksta. Iš tikrųjų šiandieną varžovai buvo ganėtinai mažos sudėties, mes buvome didesni. Bandėme žaisti per aukštus žmones, bet gynyboje buvo sunku sulakstyti su mažais varžovų žaidėjais."

Po laimėtų rungtynių SK "Vertigo" ekipos treneris kalbėjo: "Po švenčių turbūt visi daug mišrainių privalgę. Rungtynės šiandieną gana ankstyvai prasidėjo, pradžioje turėjome tik penkis žmones, paskui atėjo daugiau žaidėjų, kurie nebuvo apšilę, kas vėliau labai atsispindėjo, buvo neparuošti metimai, bet kovojome iki galo, nepasidavėme ir laimėjome."

Agentus: Šarūnas Kryžius – 37 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Misiūnas – 15 tšk., Artūras Kaminskas – 10 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.)

SK „Vertigo“: Mantas Ručinskas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Šarūnas Kenstavičius – 20 tšk., Kęstutis Žižys – 10 tšk., Žilvinas Stašaitis – 10 tšk.

SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 06:23 val.)„Šilainiai“ tik po labai atkaklios kovos palaužė „Agentus“ ir žengė į 30+ lygos pusfinalį (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:55 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)SK „Vertigo“ tik antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „DNC“ ekipos. (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:59 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.) SK „Vertigo“ ketvirtfinalį pradėjo nelengva pergale prieš „Šernus“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Agentus“ ekipos. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 06:41 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)