Agentus vs Šernai (60:87)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Trečią kėlinį galingai sužaidę „Šernai“ susitvarkė su „Agentus“

2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 22:28 val., peržiūros: 1171

Pirmadienį, gruodžio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Agentus“ ir svečių „Šernų“ ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje komandos žaidė apylygiai, tačiau po ilgosios pertraukos užstrigę aikštės šeimininkai paleido varžovus į priekį, ko pasekoje pastarieji ir šventė pergalę rezultatu 60:87 (20:18, 17:19, 6:31, 17:19).

Jau pačioje susitikimo pradžioje atitrūkę „Šernai“ įgijo dviženklę persvarą, tačiau čia pat atsigavę aikštės šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti ir iki kėlinuko pabaigos perimti iniciatyvą. Vis tik, antrame kėlinuke ir vėl spurtavę svečių ekipos krepšininkai susigrąžino pranašumą į savo rankas. Nepaisant to, likus žaisti kiek daugiau nei vienai minutei iki ilgosios pertraukos pradžios spurtavę „Agentus“ žaidėjai sugebėjo rezultatą išlyginti. 37:37.

Po ilgosios pertraukos iš toli pasižymėjęs S.Jonaitis sugebėjo persverti rezultatą aikštės šeimininkų pusėn, tačiau čia pat įspūdingą spurtą net 0:23 surengę „Šernai“ atitrūko nuo priešininkų 22-iejų taškų persvara, kurią, iki kėlinuko pabaigos dar labiau padidino. Paskutinioji rungtynių dalis tebuvo formalumas, todėl abi komandos žaidė atsipalaidavusios, o pergale vistiek džiaugėsi „Šernai“. 60:87.

„Agentus“: Tomas Misiūnas – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Saulius Jonaitis – 16 tšk., Tomas Augutis – 11 tšk.

„Šernai“: Skirmantas Staniulis – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Juchnevičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 15 tšk. (13 atk. kam.), Evelinas Bacevičius – 15 tšk., Aivaras Grigaliūnas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Šernai“ pranoko SK „Vertigo“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:50 val.)Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Fantastiškai antrąjį kėlinį sužaidę „Šilainiai“ pasiekė lengvą pergalę (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:47 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 06:23 val.)„Šernai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Uno“ ekipą. (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)