LSMU VА & Statybų vizija vs Agentus (71:58)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 16 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU VA & Statybų vizija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Agentus“ ekipos.

2016 gruodžio 17 d., Šeštadienis, 06:41 val., peržiūros: 1388

Penktadienį, gruodžio 16 dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto – veterinarijos akademijos sporto salėje įvyko 30+ "Orionas" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "LSMU VA & Statybų vizija" ir svečiuose žaidę "Agentus" ekipos. Pirmą kėlinį komandos pradėjo apylygiai, po kurio rezultas buvo – (14:14). Antrame kėlinyje kiek geriau sužaisti pavyko "Agentus" ekipai, kuriai po dviejų kėlinių pavyko pirmauti rezultatu – (30:34). Trečiame kėlinyje šiek tiek tiksliau pavyko sužaisti šeimininkų ekipai, kuriai po trijų kėlinių pavyko persverti rezultatą savo nauda – (54:49). Ketvirtame kėlinyje svečiai pavargo, leido šeimininkams dar labiau padidnti persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (71:58).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Agentus" ekipos pelnytais 3 taškais iš eilės, vėliau sekė 4 iš eilės pelnyti "LSMU VA & Statybų vizija" ekipos taškai, po kurių sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo – (4:3). Suužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vis dar buvo priekyje – (8:7). Visgi antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko išlyginti rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:14).

Antrasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo šeimininkų ekipai, kuriai pavyko sužaidus pirmas 2 minutes įsiveržti į priekį nedideliu rezultatu – (18:16). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus "Agentus" ekipai pavyko vėl išlyginti rezultatą – (25:25). Antroje kėlinio dalyje komandos dar kurį laiką keitėsi rezultatyviomis atakomis, po kurių likus žaisti nepilnas 2 minutes rezultatas buvo – (30:30). Visgi per likusį laiką tiksliau sužaidę "Agentus" krepšininkai įsiveržė į priekį ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (30:34).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "LSMU VA & Statybų vizija" ekipos laimėta atkarpa – (10:4), po kurios pirmaujanti ekipa pasikeitė – (40:38). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai vis dar buvo priekyje – (46:45). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai dar šiek tiek leido šeimininkams atitrūkti ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (54:49).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Agentus" ekipos laimėta atkarpa – (5:7), po kurios komandas skyrė jau tik 3 taškai – (59:56). Vėliau svečiams ėmė stigti jėgų, jie pralošė dar vieną atkarpą – (12:2) ir rungtynės baigėsi "LSMU VA & Statybų vizija" pergale rezultatu – (71:58).

Po laimėtų rungtynių "LSMU VA & Statybų vizija" ekipos treneris kalbėjo: "Labai sunkiai įsivažiavome, grįžome į buvusią namų salę, bet ilgai neturėjome jos. Pradžioje labai nepataikėme, vėliau parodėme kovingumą, pradėjome artėti, išlyginome rezultatą, vėliau ir persvėrėm. Rungtynių gale užteko šalto proto, įkrito keli metimai svarbus ir pasidarėme skirtumą."

Po pralaimėtų rungtynių "Agentus" ekipos treneris kalbėjo: "Pritrūko žmonių vienas dalykas, aišku mūsų tai tik pirmas sezonas, reikia dar šiek tiek susiklijuoti. Šiandieną trūko tikslesnių atakų ir ant galo jau jėgų pritrūko."

LSMU VА & Statybų vizija: Gražvydas Davidavičius – 21 tšk. (18 atk. kam., 8 išpr. praž.), Marius Petrauskas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Juozas Kajokas – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Jonas Janickas – 10 tšk.

Agentus: Vaidas Laukaitis – 19 tšk. (10 atk. kam.), Nerijus Sivolovas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Jonaitis – 11 tšk.

„Agentus“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų „Acme -Jabra“ ekipos. (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 19:48 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai įveikė „Uno“ ekipą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 22:37 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ išlygino 30+ lygos aštunfinalio serijos rezultatą dvikovoje su „Agentus“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 21:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)LSMU VA&Statybų vizija rungtynių pabaigoje susidorojo su Baltic Transline vyrais (2017 vasario 17 d., penktadienis, 19:31 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 vasario 04 d., šeštadienis, 01:43 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmusi „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)