Kauno savivaldybė & Policija vs DNC (92:94)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Dramatiškame trileryje „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus

2016 gruodžio 11 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1546

Gruodžio 11 dieną, Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno savivaldybė & Policija“ (2-2) priemė svečius „DNC“ krepšininkus (3-1).

Rungtynių pradžioje po penkių paeiliui A. Girdžiaus taškų „Kauno savivaldybė & Policija“ pirmavo 10:4. Tačiau D.Budginas iškart smeigė tolimą šūvį ir taip inicijavo „DNC“ spurtą 0:10. Iki pat pirmo kėlinuko pabaigos vyko kova taškas į tašką, o „DNC“ ekipos pranašumas pasibaigus ketvirčiui buvo du taškai 21:23.

Antro kėlinuko pradžioje svečiai surengė dar vieną spurtą ir po taiklaus I. Grigaravičiaus dvitaškio jau pirmavo 22:34. Kėlinuko pabaigoje „DNC“ ekipos krepšininkas D.Budginas buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga, o svečių komandoje liko vos penki žaidėjai. Tačiau tai nesutrukdė „DNC“ ekipai išlaikyti dviženklį pranašumą iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus rezultatas buvo 32:46.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „DNC“ prapliupo tritaškiais – du pataikė D.Bakanas, po vieną S.Klimkevičius ir M.Šumlinskas, o po šių metimų svečiai jau pirmavo 40:62. Kėlinuko pabaigoje daugiausia A. Girdžiaus ir G. Rūko taiklių metimų dėka „Kauno savivaldybei & Policijai“ šiek tiek pavyko aptirpdyti „DNC“ pranašumą iki 59:73.

„Kauno savivaldybė & Policija“ ketvirto kėlinuko pradžioje iškart spurtavo 7:0 ir po taiklaus G. Klimavičiaus tolimo metimo prisivijo varžovus iki 66:73. Tačiau tada savo žodį tarė D.Bakanas, kurio devyni taškai paeiliui vėl nutolino „DNC“ iki 69:83. Visgi, tada „Kauno savivaldybė & Policija“ surengė spurtą, o G.Klimavičius, dar vienu tolimu šūviu aptirpdė svečių pranašumą iki 77:83. Tada buvo diskvalifikuotas dar vienas „DNC“ žaidėjas – šiose rungtynėse lyderiu buvęs D.Bakanas. Likę keturiese „DNC“ krepšininkai leido G. Klimavičiui pataikyti tris tritaškius paeiliui, po kurių „Kauno savivaldybė & Policiją“ įsiveržė į priekį 89:87. Visgi, iki kėlinuko pabaigos likus septynioms sekundėms M.Šumlinskas baudų metimais leido „DNC“ pirmauti 92:94. O paskutinis A. Vaivados tolimas šūvis buvo netaiklus, kas leido „DNC“ ekipai iškovoti ketvirtąją pergalę turnyre.

Kauno savivaldybė & Policija: Giedrius Klimavičius – 27 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Girdžius – 21 tšk., Gytis Rūkas – 18 tšk. (11 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Simonas Kairys – 11 tšk., Dominykas Jasinskas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

DNC: Dainius Bakanas – 26 tšk., Marius Šumlinskas – 22 tšk. (20 atk. kam., 6 išpr. praž.), Ignas Grigaravičius – 18 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 16 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2016 gruodžio 18 d., 20:26 val.
Kaikurie teisejai net nesugeba teisingai pradeti rungtyniu ir nekreipia i jiems duodamas pastabas ir vis tiek nepaisydami pradeda. Cia kalba neina apie cias rungtynes.
SPEEDAS2016 gruodžio 12 d., 15:01 val.
Teisėjai nešvilpė, jie siuntė ... :D
Tadas142016 gruodžio 12 d., 13:10 val.
Oho kas čia per emocijų pliūpsnis, įdomu kokie teisėjai šios varžybos švilpė. Donce ? :)
Fantastiškame „trileryje“ lemiamu metu fortūna atsisuko į Kauno Savivaldybė&Policija pusę (2017 vasario 08 d., trečiadienis, 22:57 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.)„Baltic Transline“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno savivaldybės & Policijos“ penketuku (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)Nė taško per lemiamą ketvirtį nepraleidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo sezoną (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„DNC“ nesunkiai susitvarkė su „Agentus“ krepšininkais (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)