Baltic Transline vs Birštono SC – „Olimpas“ (61:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

M. Knyšių tandemas atvedė Birštono SC – „Olimpą“ į pergalę sezono starte

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 21:18 val., peržiūros: 966

Sekmadienį, spalio 22 d., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Transline“ ir svečiai iš Birštono – SC – „Olimpas“. Abiems ekipoms tai buvo pirmosios rungtynės sezone.

O jos prasidėjo Birštono SC – „Olimpo“ įsiveržimu į priekį, kuomet po T. Miliūno dvitaškio metimo svečiai pirmavo 5:11. Kėlinuko antroje pusėje puikiai sužaidė M.Knyšius, kurio taiklių metimų dėka Birštono SC – „Olimpas“ įgijo dviženklią persvarą ir pasibaigus pirmajam kėlinukui buvo priekyje 9:19.

Antrasis kėlinukas prasidėjo nerezultatyviomis abiejų ekipų atakomis. Įpusėjus ketvirčiui svečių pranašumas šiek tiek aptirpo – 14:22. Kėlinuko pabaigoje „Baltic Transline“ pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki 26:29, bet paskutinėmis sekundėmis pataikytas M. Knyšiaus tolimas šūvis užfiksavo pirmosios rungtynių pusės rezultatą 26:32.

Trečiajame kėlinuke po dar vieno M. Knyšiaus tolimo šūvio Birštono SC – „Olimpas“ vėl įgijo dviženklį pranašumą 30:42. Bet tada šeimininkų krepšininkas D.Kisielius atsakė dviem tritaškiais ir „Baltic Transline“ priartėjo iki 38:44. Visgi, kėlinuko pabaigoje kelias uraganines atakas surengę svečiai vėl šiek tiek padidino savo pranašumą – 42:51.

Ketvirtajame kėlinuke jau M.Knyšius pataikė kelis metimus iš vidutinio nuotolio, pridėjo tritaškį metimą ir Birštono SC – „Olimpas“ nutolo 46:64. Rungtynių pabaigoje kelias greitas atakas užbaigė šeimininkų žaidėjas T.Viršilas, taip šiek tiek apmažindamas svečių persvarą. Galutinis šių rungtynių rezultatas 61:74 (9:19, 17:13, 16:19, 19:23).

Po rungtynių nugalėtojų treneris V. Kapačinskas sakė: „sunkios tokios rungtynės, pirmos, nėra dar susižaidimo, dar silpnai judam pakolkas“.

Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 20:11 val.)C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“ (2018 kovo 10 d., šeštadienis, 15:53 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)Namų sienos Birštono SC – „Olimpui“ padėjo nugalėti „MRU VSF“ ir išlyginti pusfinalio seriją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:06 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)