Agentus vs Huawei (61:74)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Huawei“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Agentus“ pasipriešinimą

2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 953

Pirmadienį, gegužės 15 dieną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017, A pogrupio rungtynės, tarp vietos „Agentus“ ir svečių „Huawei“ krepšininkų.

Rungtynės prasidėjo aštuoniais P. Lekečinsko taškais, po kurių „Huawei“ pirmavo 2:8. Labai greitai svečiai po vieno A.Tilindės ir dviejų D. Stankevičiaus tolimų šūvių įgijo ir dviženklį pranašumą 7:19. Nors į tai „Agentus“ iškart atsakė keturiais taškais, bet vis dėlto kėlinuką pralaimėjo dviženkliu skirtumu 11:24.

Antrajame kėlinuke „Agentus“ krepšininkai visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po dviejų N. Sivolovo tritaškių šeimininkų deficitas buvo vos vienas taškas 26:27. Neilgai trukus „Agentus“ ir persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai, o kėlinuko pabaigoje taiklus šeimininkų aukštaūgio M. Galinio tritaškis leido „Agentus“ pirmąją rungtynių pusę laimėti 37:35.

Trečiajame kėlinuke „Agentus“ vis dar bandė kabintis į „Huawei“ krepšininkus ir įpusėjus ketvirčiui svečių pranašumas buvo du taškai 45:47. Visgi, kėlinuką „Huawei“ pabaigė spurtu 2:13, kurį vainikavo įspūdingas P. Balčiūno dėjimas ir svečiai jau pirmavo 47:60.

Trečiajame kėlinuke septyni N. Sivolovo taškai šiek tiek apmažino aikštelės šeimininkų deficitą 54:64, tačiau antroje kėlinuko pusėje „Agentus“ ekipos puolimas sustojo ir arčiau prisivyti varžovų šie jau nebesugebėjo. Galutinis rungtynių rezultatas 61:74 (11:24, 26:11, 10:25, 14:14).

„Huawei“ nesunkiai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 00:27 val.)„Huawei“ palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą ir prasibrovė į pusfinalį (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Agentus“ išvargo pergalę prieš „SD Rangą“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 08:07 val.)„Huawei“ čiupo bronzos medalius (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Old S/M“ nepaliko vilčių „Huawei“ krepšininkams ir finale kovos su „Akademija“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:39 val.)„Agentus“ įveikė „Omega“ ekipą ir pateko į ketvirfinalį (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Agentus“ įveikė KM „Aisčius“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 19:14 val.)„Agentus“ po permainingos kovos įveikė „Pelias“ ir žengė į pusfinalį (2017 gegužės 26 d., penktadienis, 16:01 val.)Tik po atkaklios kovos KM „Aisčiai“ įveikė „Huawei“ ekipą (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 03:23 val.)