Huawei vs Agentus (69:59)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2017 gegužės 31 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Huawei“ čiupo bronzos medalius

2017 gegužės 31 d., Trečiadienis, 23:15 val., peržiūros: 1223

Trečiadienį, gegužės 31 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikinosios sostinės“ 2017, Mažosios taurės, mažasis finalas, kuriame susirungė šeimininkų teisėmis žaidusi „Huawei“ bei svečių teisėmis žaidusi „Agentus“. Pirmojo kėlinuko pabaigoje šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų ir įgijo dviženklį pranašumą. Likusių rungtynių metu jie diktavo savo sąlygas ir iškovojo trečiąją vietą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo ne itin rezultatyviai. Komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinuko, komandos tebuvo pelniusios vos po šešis taškus. Tuomet komandos apsikeitė dar keliomis sėkmingomis atakomis, o tada „Huawei“ ekipa pelnė aštuonis taškus be atsako ir įgijo jau solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:10. Antrąjį kėlinuką komandos taip pat pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau mažais žingsneliais „Agentus“ ekipa artėjo prie savo varžovų. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė šeimininkai ir padidino savo pranašumą jau iki dviženklio. Skirtumas per daug nepakito iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos – 39:29.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė apylygiai ir skirtumas per daug nekito. Į kiekvieną sėkmingą „Agentus“ išpuolį, „Huawei“ ekipa atsakydavo tuo pačiu ir vis laikė tą saugų pranašumą savo rankose. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:45. Lemiamo ketvirčio metu vaizdas aikštelėje taip pat nekito ir komandos toliau dalinosi sėkmingais išpuoliais. Kėlinukui perkopus į antrąją pusę, svečiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, tačiau tuomet du dvitaškius pataikė šeimininkai ir per likusį rungtynių laiką daugiau niekas nepelnė taškų, o tai reiškė „Huawei“ ekipos triumfą mažajame finale. Galutinis rungtynių rezultatas 67:57.

Mažojo finalo MVP tapo Domas Juknevičius.

„Huawei“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Agentus“ pasipriešinimą (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Huawei“ nesunkiai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Huawei“ palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą ir prasibrovė į pusfinalį (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 00:27 val.)„Agentus“ įveikė KM „Aisčius“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 19:14 val.)„Agentus“ išvargo pergalę prieš „SD Rangą“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 08:07 val.)„Agentus“ įveikė „Omega“ ekipą ir pateko į ketvirfinalį (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Agentus“ po permainingos kovos įveikė „Pelias“ ir žengė į pusfinalį (2017 gegužės 26 d., penktadienis, 16:01 val.)„Old S/M“ nepaliko vilčių „Huawei“ krepšininkams ir finale kovos su „Akademija“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:39 val.)Tik po atkaklios kovos KM „Aisčiai“ įveikė „Huawei“ ekipą (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 03:23 val.)