KM „Aisčiai“ vs Huawei (63:56)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Tik po atkaklios kovos KM „Aisčiai“ įveikė „Huawei“ ekipą

2017 gegužės 10 d., Trečiadienis, 03:23 val., peržiūros: 1131

Antradienį Kauno centro sporto mokykloje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko KM „Aisčiai“ ir svečių teisėmis atvykę „Huawei“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kur šeimininkams sunkiai sekėsi varžovus stabdyti baudos aikštelėje ( 5:10). KM „Aisčiai“ toliau neatrado savojo žaidimo, bet ketvirčio pabaigoje sugebėjo surengti spurtą 10:0, kur pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 17:12). Per likusį laiką tarp ekipų pranašumas nepakito. Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau išlaikė pranašumą savose rankose, o „Huawei“ tiek puolime, tiek gynyboje neatrado savojo žaidimo ( 30:22). Likus žaisti dvi minutes svečiai pasinaudojo varžovų klaidomis ir po ilgos pertraukos surengė spurtą 7:0, kur skirtumas ištirpo iki 3 taškų – 34:31.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute didino pranašumą, o jauniesiems „Aisčiams“ niekaip nepavyko pelnyti taškų (39:45). Tik paskutinėmis sekundėmis Lukui Žukauskui pavyko pelnyti taškus po ilgos pertraukos ( 41:45). Ketvirtame kėlinyje tarp ekipų užvirė atkakli kova ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 49:50), tačiau „Huawei“ smeigė du tritaškius metimus paeiliui ir pranašumas išaugo iki 5 taškų ( 51:56). Rungtynių pabaigoje KM „Aisčiai“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti, kur suaktyvino savo zoninę gynybą ir „Huawei“ ekipai tiesiog buvo neįkandomas riešutėlis. Šeimininkai rungtynes pabaigė 12:0 atkarpą ir užsitikrino pergalę, rezultatu – 63:56 (20:16, 14:15, 7:14, 22:11)

„Huawei“ nesunkiai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)ICE eliminavo KM „Aisčiai“ kovoje dėl „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės titulo (2017 gegužės 23 d., antradienis, 23:26 val.)KM „Aisčiai“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)„Agentus“ įveikė KM „Aisčius“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 19:14 val.)„Old S/M“ nepaliko vilčių „Huawei“ krepšininkams ir finale kovos su „Akademija“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:39 val.)„Huawei“ čiupo bronzos medalius (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Agentus“ pasipriešinimą (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Huawei“ palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą ir prasibrovė į pusfinalį (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 22:12 val.)