Huawei vs Old S/M (44:95)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 30 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Old S/M“ nepaliko vilčių „Huawei“ krepšininkams ir finale kovos su „Akademija“

2017 gegužės 30 d., Antradienis, 23:39 val., peržiūros: 1200

Gegužės 30 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje salėje, įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 pusfinalio susitikimas, kuriame äHuawei“ (šeimininkai) kovojo su „Old S/M“ (svečiai) krepšininkais.

Vakar gavę tikrą iššūkį rungtynėse prieš KM „Tornado“, šiandien „Old S/M“ krepšininkai rungtynėse buvo susikaupę nuo pat pirmųjų minučių. Nors po K. Jankaičio metimo „Huawei“ dar buvo priekyje 15:14, bet L. Ivanovo penki taškai paeiliui užvedė svečius, kurie pirmo kėlinuko pabaigą užbaigė spurtu 0:15 ir po pirmo ketvirčio pirmavo 15:29.

Antrajame ketvirtyje ir toliau visas žaidimo gijas savo rankose laikė „Old S/M“ ekipa, tuo tarpu „Huawei“ krepšininkams niekaip nepavykdavo užpulti. Kėlinukas pasibaigė taikliu D. Stankevičiaus tritaškiu, sumažinusiu „Old S/M“ pranašumą iki 23:47.

Trečiajame kėlinuke ir toliau svečiai didino savo persvarą, o kėlinuko antroje pusėje K.Pupinis pataikė kelis metimus iš vidutinio nuotolio ir „Old S/M“ pabaigė trečiąjį kėlinuką pirmaudami 35:74.

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė, „Huawei“ krepšininkai sugebėjo įmesti vos septynis taškus, „Old S/M“ pridėjo dvidešimt vieną, o rungtynės baigėsi rezultatu 44:95 (15:29, 8:18, 14:27, 7:21).

„Huawei“ nesunkiai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Old S/M“ be didesnio vargo laimėjo finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:24 val.)Pirmame kėlinyje atitrūkę „Old S/M“ krepšininkai išsaugojo pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 20:37 val.)KM „Tornado“ metė rimtą iššūkį „Old S/M“ krepšininkams (2017 gegužės 29 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Old S/M“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)Tik po atkaklios kovos KM „Aisčiai“ įveikė „Huawei“ ekipą (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 03:23 val.)„Huawei“ čiupo bronzos medalius (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Huawei“ palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą ir prasibrovė į pusfinalį (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Agentus“ pasipriešinimą (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:43 val.)KM „Tornado“ II iki pat rungtynių pabaigos priešinosi „Old S/M“ ekipai (2017 gegužės 19 d., penktadienis, 21:06 val.)