Agentus vs KM „Aisčiai“ (85:73)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 18 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ įveikė KM „Aisčius“

2017 gegužės 18 d., Ketvirtadienis, 19:14 val., peržiūros: 838

Ketvirtadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko LS Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Agentus“ ir svečių teisėmis atvykę KM „Aisčiai“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 7:6). KM „Aisčiai“ neatrado savojo žaidimo tiek puolime, tiek gynyboje, o „Agentus“ laimėjo atkarpą net 15:2 ( 22:10). Po minutės pertraukėlės abiejų komandų žaidimas nurimo ir „Agentus“ išlaikė susikratuą pranašumą ( 30:16). Antrame kėlinyje KM „Aisčiai“ toliau neatrado priešnuodžio prieš varžovų puolimą, o „Agentus“ su kiekviena ataka didino pranašumą ( 45:21). Po ilgosios pertraukos svečiams pavyko surengti spurtą 10:0, bet kėlinioje pabaigoje nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos savose rankose – 51:33

Po ilgosios pertraukos KM „Aisčiai“ pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau šeimininkai greitai atstatė turėtą pranašumą ( 57:37). Svečiams niekaip nepavyko apsiginti nuo varžovų „bokštų“ sėkmingų atakų ir „Agentus“ toliau išlaikė susikrautą pranašumą. Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ( 68:50). Ketvirtame kėlinyje KM „Aisčiai“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė minutė po minutės mažinti skirtumą ( 77:68). Vis dėlto, „Agentus“ išlaikė susikrautą pranašumą savose rankose ir šventė pergalę, rezultatu – 85:73 (30:16, 21:17, 17:17, 17:23)

„Agentus“ įveikė „Omega“ ekipą ir pateko į ketvirfinalį (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Agentus“ po permainingos kovos įveikė „Pelias“ ir žengė į pusfinalį (2017 gegužės 26 d., penktadienis, 16:01 val.)„Agentus“ išvargo pergalę prieš „SD Rangą“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 08:07 val.)Tik po atkaklios kovos KM „Aisčiai“ įveikė „Huawei“ ekipą (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 03:23 val.)„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 00:27 val.)„Huawei“ čiupo bronzos medalius (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:15 val.)ICE eliminavo KM „Aisčiai“ kovoje dėl „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės titulo (2017 gegužės 23 d., antradienis, 23:26 val.)KM „Aisčiai“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Agentus“ pasipriešinimą (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:43 val.)