Akademija vs Agentus (91:67)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 30 d., Antradienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Akademija“ įtikinamai įveikė „Agentus“ ir žengė į finalą

2017 gegužės 31 d., Trečiadienis, 00:27 val., peržiūros: 1247

Antradienį, gegužės 30 dieną, ASU sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ 2017, Mažosios taurės, pusfinalio rungtynės tarp vietos „Akademijos“ bei svečių „Agentus“. Jau nuo pat rungtynių pradžios aikštelės šeimininkai stvėrė jautį už ragų. Jie puikiai pradėjo rungtynes, greitai susikrovė dviženklį pranašumą, o vėliau užtikrintai ir žygiavo pergalės link.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Akademijos“ ekipa, kuri per dvi su puse minutės spurtavo 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Aikštelės šeimininkams labai padėjo „Agentus“ ekipos klaidos ir nepataikyti metimai. Vėliau pirmąjį tašką pelnė ir svečių ekipa, bet tuomet dar 9:1 atkarpą laimėjo aikštelės šeimininkai ir sužaidus pusę ketvirčio, turėjo jau 18-os taškų pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką „Agentus“ ekipai pavyko stabilizuoti situaciją ir ketvirtį užbaigti apylygiu žaidimu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 29:11. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė gana neprastai puolime. Svečiai vis bandydavo artėti prie savo varžovų, tačiau į kiekvieną sėkmingesnę jų atkarpą, „Akademija“ atsakydavo tuo pačiu ir netrukus vėl padidindavo savo atotrūkį. Panašiu scenarijumi klostėsi ir likęs kėlinio laikas, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 52:30.

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkų puolimas pasidarė vangesnis, o iš to šiek tiek naudos išpėšė „Agentus“ ekipa. Visą kėlinį komandos žaidė vėl apylygiai, tačiau ketvirčiui einant į pabaigą, svečiams pavyko suregzti daugiau sėkmingų atakų, kas leido jiems šiek tiek apkarpyti savo deficitą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 68:51. Lemiamą ketvirtį „Akademija“ pradėjo kiek geriau ir vėl atstatė didesnį nei 20-ies taškų pranašumą ir praktiškai padėjo tašką šiose rungtynėse. „Agentus“ ekipa vis bandė grįžti į rungtynes, tačiau „Akademijos“ ekipa jiems nesuteikė jokių šansų ir per likusį laiką užtikrintai žygiavo pergalės link. Galutinis rungtynių rezultatas 91:67.

„Agentus“ po permainingos kovos įveikė „Pelias“ ir žengė į pusfinalį (2017 gegužės 26 d., penktadienis, 16:01 val.) Akademija sutvarkė reikalus su ICE ir žengia į pusfinalį (2017 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 00:36 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Agentus“ pasipriešinimą (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Agentus“ įveikė „Omega“ ekipą ir pateko į ketvirfinalį (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Old S/M“ be didesnio vargo laimėjo finalą (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Agentus“ įveikė KM „Aisčius“ (2017 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 19:14 val.)„Agentus“ išvargo pergalę prieš „SD Rangą“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 08:07 val.)Akademija išvargo pergalę prieš KM „Tornado“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 00:03 val.)Akademija be didesnio vargo partiesė Ragai (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Huawei“ čiupo bronzos medalius (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:15 val.)