SD Ranga vs Huawei (63:79)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 18 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Huawei“ nesunkiai įveikė „SD Ranga“ ekipą

2017 gegužės 18 d., Ketvirtadienis, 22:25 val., peržiūros: 965

Gegužės 18 -ą, ketvirtadienį, įvyko „Laikinosios sostinės“, Mažosios taurės 2017, A pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „SD Ranga“ bei svečių statusą turėjusių „Huawei“ komandų. Svečiai šiose rungtynėse neturėjo pernelyg daug vargo ir įveikė varžovus įtikinamu rezultatu – 63:79 (13:12, 13:22, 17:33, 20:12).

Rungtynėse kur kas geriau startavo aikštelės šeimininkai. Jie sužaidus tris minutes rungtynėse pirmavo septyniais taškais (9:2), tačiau toks SD “Ranga” dominavimas aikštelėje tęsėsi neilgai – šeimininkų žaidėjai vos kiek daugiau nei per minutę iššvaistė turėtą pranašumą ir leido “Huawei” ekipai išsiveržti į priekį (5 min. 9:11). Antroje pirmojo ketvirčio pusėje abi ekipos žaidė itin nerezultatyviai – šeimininkai įmetė keturis taškus, o tuo tarpu Huawei sukrapšė vos du – 13:12.

Daugiau nei šešias minutes antrajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau šeimininkų ekipos puolimas ėmė strigti iki kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes. Jie varžovams leido pelnyti dešimt taškų, tuo tarpu patys sukrapštė vos du. Tai lėmė, jog po dvidešimties žaidimo minučių, „Huawei“ buvo priekyje aštuoniais taškais – 26:34.

Po ilgosios pertraukos akivaizdžiai išryškėjo svečių pranašumas. Įpusėjus kėliniui jų persvara siekė net devyniolika taškų (36:55). Nors „Huawei“ ekipa itin netaikliai atakavo iš tolimų distancijų, tačiau „SD Ranga“ ekipą tai mažai gelbėjo. Jų atsilikimas nuolatos didėjo, o prieš pat lemiamą ketvirtį pasiekė dvidešimt keturis taškus – 43:67.

Paskutinios dešimt rungtynių minučių tebuvo tik formalumas. Šeimininkams buvo pavykę priartėti iki keturiolikos taškų, tačiau tai įvyko daugiau dėka „Huawei“ komandos atsipalaidavimo nei pagerėjusio „SD Rangos“ ekipos žaidimo. „Huawei“ ekipa ir ketvirtajame kėlinyje buvo susigražinusi dvidešimties taškų pranašumą, tačiau keliomis atakomis rungtynių pabaigoje pasižymėjęs K.Kyžas nulėmė, jog galutinis rungtynių rezultatas 63:79 buvo kiek malonesnis akiai jo ekipai.

Po laimėtų rungtynių, „Huawei“ komandos treneris Aurimas Dervinskas neslėpė, jog jo ekipa nors ir užtikrintai laimėjo rungtynes, tačiau žaidė prastai:

Nelabai čia yra ką komentuoti. Žaidėm blogai.

KM „Aisčiai“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai susitvarkė su „SD Ranga“ (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Agentus“ pasipriešinimą (2017 gegužės 15 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Agentus“ išvargo pergalę prieš „SD Rangą“ (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 08:07 val.)„Huawei“ palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą ir prasibrovė į pusfinalį (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Huawei“ čiupo bronzos medalius (2017 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Old S/M“ nepaliko vilčių „Huawei“ krepšininkams ir finale kovos su „Akademija“ (2017 gegužės 30 d., antradienis, 23:39 val.)Tik po atkaklios kovos KM „Aisčiai“ įveikė „Huawei“ ekipą (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 03:23 val.)