Grande vs Sparta (104:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 15 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus

2018 sausio 15 d., Pirmadienis, 22:53 val., peržiūros: 625

Sausio 15 dieną, 20:45 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Grande“ (šeimininkai) ir „Sparta“ (svečiai). Vos 6 susirinkę „Spartos“ žaidėjai sugebėjo tris kėlinukus atlaikyti milžinišką tempą ir tik paskutinio ketvirčio metu komandos baterijos visiškai išsikrovė. „Grande“ sužaidė labai stabiliai, išnaudojo ilgesnį suolą ir pasiekė įtikinamą pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 104:86 (28:23, 26:28, 23:19, 27:16)

Pirmoji rungtynių dalis buvo ypač rezultatyvi, nors iš pradžių atrodė, kad „Grande“ išnaudos ilgesnį suolelį, tačiau vos vieną keitimą turintys „Spartos“ žaidėjai nei kiek nenusileido varžovams ir demonstravo milžinišką tempą. Rungtynės buvo paremtos kone vien puolimu, tačiau žaidime netrūko ir klaidų, dėl didelio tempo žaidėjai tiesiog perskubėdavo su perdavimais. Vis tik artėjant ilgajai pertraukai „Grande“ vis dažniau buvo priekyje, puikiai jų gretose pasirodė R.Issak, kuris po krepšiais tiesiog nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo. Tuo tarpu „Spartos“ sėkmės paslaptis buvo nesulaikomai žaidęs G.Prabulis, kuris ne tik žaidė itin rezultatyviai, bet ir puikiai kamuoliu dalinosi su komandos draugais. Prasidedant ilgajai pertraukai „Grande“ pirmavo rezultatu 54:51.

Antroje rungtynių dalyje praktiškai niekas nepasikeitė. Abi komandos turėjo tuos pačius savo lyderius ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat ketvirtojo kėlinuko. Vis tik „Spartos“ ekipos taiklumas prastėjo, komanda prisirinko pražangų, o skirtumas staigiai tapo dviženklis. „Grande“ sumaniai išnaudojo savo vidurio puolėjus, rinko taškus per jėgą ir taip tik dar labiau sekino varžovus. Galiausiai intriga išnyko ir tapo aišku, kad šiandien „Sparta“ nebeturi rezervų kovoti dėl pergalės. Šeimininkai galingai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 104:86.

Tadas Vaitkūnas („Grande“):

„tris kėlinukus varžovai puikiai pataikė, tačiau vėliau jų metimai nesukrito, matyt, prisidėjo ir nuovargis. O mes išnaudojome savo pranašumą po krepšiu ir tai padėjo laimėti susitikimą. Labai gaila, kad šiandien mums padėti negalėjo Aidas Makūnas.“

„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Sparta“ atsilaikė prieš L. Karaliaus vedamą „exPersvarą“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)Namuose „Grande“ neatsilaikė prieš „LažybuGuru.lt“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Hermis“ buvo negailestingai sutriuškinti „Grande“ (56:103) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 13:34 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Return“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:54 val.)„Neveronys ‒ LKK“ komandai užteko vieno gerai sužaisto kėlinio, kad pasiektų pergalę prieš „Spartą“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:44 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)„Sparta“ pergalę pasiekė varžovus įveikdami dvigubu rezultatu (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:30 val.)Solidžią persvarą išsvaistęs KK „Alfa būrys“ vos neatidavė pergalės „Grande“ komandai (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:21 val.)