Grande vs KK „Alfa būrys“ (75:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Solidžią persvarą išsvaistęs KK „Alfa būrys“ vos neatidavė pergalės „Grande“ komandai

2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 23:21 val., peržiūros: 589

Pirmadienį, lapkričio 13- ąją dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, C lygos, „Baltic Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Grande“ ir svečių KK „Alfa būrys“ komandos. Nuo pat rungtynių pradžios visišką dominavimą demonstravo KK „Alfa būrys“ krepšininkai, kurie per tris su puse minutės, universalaus puolimo dėka laimėjo sausą atkarpą, net 17:0. Netrukus šeimininkų taškų sąskaitą atidarė P.Žeimys pataikęs iš toli. Šeimininkai per likusį kėlinio laiką įsižadė ir stabilizavo padėtį – skirtumas tarp komandų nebeaugo, tačiau po pirmųjų dešimties minučių, jie vistiek turėjo 15 taškų deficitą 13:28. Antrojo kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai, tačiau lyderio vaidmens ėmėsis V.Kapočius įpusėjus ketvirčiui padėjo savo komandai sumažinti varžovų persvarą iki vienženklės. Kėlinio pabaigoje KK „Alfa būrys“ vėl pradėjo pataikyti iš toli ir svėrė svarstykles savo pusėn ir po dviejų ketvirčių išsaugojo apčiuopiamą persvarą – 35:49.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Svečiai laikėsi savo žaidimo plano ir visą ketvirtį išlaikė dviženklį pranašumą – 46:68. Nors atrodė, kad ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse bus tik formalumas, nes sužaidus tris minutes svečiai džiaugėsi 20-ties taškų, skirtumu, tačiau visų nuostabai vos šešiese į rungtynes susirinkę „Grande“ krepšininkai vos nesukūrė stebublo. Jie penkių minučių atkarpą laimėjo 17:0 ir po dviejų iš eilės V. Kapočiaus tritaškių komandas skyrė jau tik trys taškai (70:73). KK „Alfa būrys“ į aikštelę vėl metė stipriausias pajėgas, tačiau šįkart, kitaip nei pradžioje, jau nebekrito. Tačiau M.Lauraitis ir M.Lukonaitis dvitaškiais įtvirtino svečių pergalę, nors šeimininkai dar turėjo tikrai neblogų progų išplėšti pratęsimą, tačiau netaiklūs metimai paskandino „Grande“ šansus dar pakovoti šiose varžybose – 75:77 (13:28, 22:21, 11:19, 29:9).

Po rungtynių, KK „Alfa būrys“ treneris J.Eibukas kalbėjo:

„Šiandien akcentavome greitą žaidimą, pavyko užbėgti, tiesiog buvome greitesni. Vėliau kažkodėl suletejome ir žaidimas išsilygino. Davėme visiems pažaisti, todėl rungtynių pabaigoje, kai kurie žaidėjai atsipalaidavo, o vėliau nuo suolo pakilusiems lyderiams buvo sunku įsijungti į žaidimą.“

KK „Alfa būrys“ vos neprisižaidė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 00:56 val.)KK „Alfa būrys“ išvargo pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2018 sausio 16 d., antradienis, 20:57 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo vargo su „Kauno NTI- PN“ ekipa (2018 vasario 06 d., antradienis, 20:07 val.)Po atkaklios kovos KK „Alfą būrys“ įveikė „Grande“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 18 d., trečiadienis, 20:33 val.)KK „Alfa būrys“ turėjo šiek tiek vargo su BK „Centre“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:07 val.)KK „Alfa būrys“ be didesnio vargo įveikė „Alainos“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:50 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 17:08 val.)KK „Alfa būrys“ nepersistengdami laimėjo prieš „Alumnitos“ penketuką (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 20:43 val.)Rungtynių pabaigoje spurtavusi „Kauno Rami“ įveikė „Grande“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:27 val.)