Sparta vs Kauno technikos kolegija (112:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 20 d., Antradienis, 21:00 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ pergalę pasiekė varžovus įveikdami dvigubu rezultatu

2018 vasario 20 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 520

Vasario 20 dieną, 21:00 val., „Milikonių“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Kauno technikos kolegija“ (svečiai). Paskutinėje lentelės vietoje įsitvirtinę „Kauno technikos kolegijos“ žaidėjai nieko naujo neparodė ir šį vakarą. Nors „Sparta“ ir žaidė be kelių labai svarbių žaidėjų, tačiau komanda varžovus tiesiog nušlavė sau nuo kelio ir pergalę iškovojo įveikdami priešininkus net 112:56 (30:23, 28:12, 23:10, 31:11).

Pirmojo kėlinuko metu dar neatrodė, kad „Kauno technikos kolegijos“ lauks sutriuškinimas, nors abi komandos jau nuo susitikimo pradžios bėgo, bet svečiai neblogai pataikė iš toli ir tai leido ilgą laiką atsilaikyti. Dar antrojo kėlinuko metu skirtumas buvo sumžėjęs iki 4 taškelių. Vis tik „Sparta“ sugebėjo spurtuoti ir prieš pat ilgąją pertrauką stipriai pabėgo tolyn. Po dviejų kėlinukų rezultatu 58:35 pirmavo šeimininkai.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno technikos kolegijos“ žaidimas visiškai subyrėjo, komandos veiksmai tapo sunkiai paaiškinami, nes „Sparta“ taškus rinko tarsi nebūtų visiškai jokios gynybos. Šeimininkai užmiršo ką reiškia atakuoti iš toli, nes jiems paprasčiausiai užtekdavo persivaryti kamuolį ir pelnyti nesunkius taškus iš po krepšio. Skirtumas dabar augo pasiutusiu tempu, „Sparta“ ne tik perkopė 100 taškų ribą, bet ir įveikė varžovus net dvigubai, rezultatu 112:56.

Šarūnas Sobolis („Sparta“):

„varžovai nebuvo nusiteikę bėgti, pirmojo kėlinuko metu dar kažkiek atsilaikė pataikydami iš toli, bet paskui viską išmėtė ir mes nutolome“.

„Sparta“ nepasigailėjo „Return“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:54 val.)„Sabonio KC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)„Sparta“ įveikė „Baltic Transline“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„exPersvara“ išplėšė pergalę taikliu tolimu metimu paskutinę sekundę (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:05 val.)„Sparta“ atsilaikė prieš L. Karaliaus vedamą „exPersvarą“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)