Hermis vs Grande (56:103)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hermis“ buvo negailestingai sutriuškinti „Grande“ (56:103)

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 13:34 val., peržiūros: 599

2018 kovo 25 d., Sekmadienį, A. Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, ketvirtfinalis, kuriame susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Hermis“ ir svečių teisėmis žaidę „Grande“

Rungtynės iškarto prasidėjo svečių dominavimu abejuose aikštės pusėse ir jau kėlinio viduryje buvo susikrautas triuškinantis pranašumas (2:21). „Grande“ neatsipalaidavo ir po pirmojo kėlinio rezutatas išliko ir toliau didelis svečių naudai (10:29).

Antrajame kėlinyje „Hermis“ pataikė porą tolimų metimų ir kai jau skirtumas buvo sumažintas, svečiai greitomis atakomis skirtumą tik dar padidino ir šeimininkai buvo pasiųsti į gilų nokdauną (32:57).

Trečiajame kėlinyje „Grande“ išėjo dar labiau susikaupę ir po spurto (2:21) rezultatas tapo negailestingas (34:78) svečių naudai. „Hermis“ prieš ketvirtąjį kėlinį jau buvo nuleidę rankas, kai rezultatas švieslentėje buvo (39:86).

Ketvirtajame kėlinyje buvo likę tik formalumai, bet „Grande“ nesiruošė sustoti ir tik didino rezultatą , todėl svečiai šventė nesunkią pergalę rezultatu 56:103 (10:29, 22:28, 7:29, 17:17).

Rezultatyviausi žaidėjai:

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Anonimas2018 kovo 24 d., 21:44 val.
tarkim:DD
TomTJ2018 kovo 24 d., 20:05 val.
Gal todėl kad paleidžiamasi raštas buvo atsiųstas ne po sezono, kai komanda iškrinta, o sezono metu jam vykstant ir žaidėjas paskutiniu 4 rungtyniu RKL jau nežaidė. Dabar gal aikiau skirtumas. Beto kas buvo kitais sezonas nerodiklis, nes yra nuostai taisomi ir koreguojami po kiekvienio sezono todėl, nelyginkite kas buvo prieš metus ar du ar daugiau. Tam nuostatai ir taisomi, nes buvo ar yra netobuli. Kas yra šį sezona nereiškia kad bus ir ateinati naują.
Anonimas2018 kovo 24 d., 19:00 val.
o tai kodel pernai kmaik patasius galejo zaisti jei identiska situacija buvo?pasigunge ir kai iskrito is rkl..kodel vieniem galima kitiem ne
„Return“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grande“ (76:68) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 15:40 val.)„Hermis“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Vilkus“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:24 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Hermis“ nesukėlė rūpesčių „Smeliavimas24.lt“ ekipai (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Su maža sudėtimi žaidę „Hermis“ neturėjo jokių šansų prieš „Laipsniai“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 19:31 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)Tris kėlinius pirmavę „Bella Italia ‒ Feniksas“ turėjo pripažinti „Grande“ pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)