Acme vs Padangynas.lt (69:71)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Įtemptose rungtynėse „Acme“ nusileido „Padangynas.lt“ (69:71)

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 17:19 val., peržiūros: 600

Sekmadienį, vasario 4d., Kauno Kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės, E pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeiminikų – „Acme“ ir svečių – „Padangynas.lt“.

Rungtynės prasidėjo atkakliai, komandos nuo pat pirmųjų minučių kovojo taškas į tašką ir nei viena komanda nesugebėjo nutolti nuo varžovų. Nors pirmąjį rungtynių ketvirtį laimėjo šeimininkai (24:22), antrąjame kėlinyje varžovų gynybos „Acme“ krepšininkams retai pavykdavo pralaužti ir svečiai varžovams leido įmesti tik 11 kėlinio taškų, o pirmąją rungtynių pusę geriau užbaigę svečiai turėjo 3 taškų persvarą – 35:38.

Antros rungtynių pusės pradžioje svečiai savo kibia ir kieta gynyba kankino varžovus ir įpusėjus trečiąjam rungtynių kėliniui turėjo susikrovę 9 taškų pranašumą, „Acme“ krepšininkams kėlinio pabaigoje atsilikimą pavyko sumažinti 2 taškais. Po trečiojo kėlinio pirmavo svečiai – 46:53.

Ketvirtajį rungtynių kėlinį 3 tolimais metimais pradėję svečiai susikrovė 11 taškų persvarą, tačiau rimta baudų problemą turėję svečiai rungtynių pabaigoje gavo aikštelėje žaisti 4-iese. 4 iš 8 „Padangynas.lt“ krepšininkų susirinko po 5 asmenines pražangas ir likus daugiau kaip pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai puolė ir gynėsi keturiese. Šeimininkai pasinaudojo savo turimu pranašumu ir mažino atsilikimą, tačiau „Acme“ krepšininkams koją pakišo pramestos baudos ir sėkmingiau susiklosčiusi rungtynių pabaiga „Padangynas.lt“ ekipai. Galutinis rungtynių rezultatas – 69:71 (24:22, 11:16, 11:15, 23:18).

„Padangynas.lt“ komandos treneris Vidmantas Pavilionis:

Viskas sekėsi ganėtinai gerai, pergalę lėmė tai, kad sugebėjome išnaudoti savo pranašumą po krepšiu, varžovai labai spaudėsi. Nu nežinau, fantastika, mūsų visas starto penketas išsitraumavęs ir į varžybas ateinam su rezerviniais, bet ne ką prastesniais krepšininkais ir laimim tokias rungtynes, dar rungtynių pabaigoje likę vos keturiese, nu smagu, šaunuoliai.

Chaotiškose rungtynėse „Plastena“ nusileido „Padangynas.lt“ (61:67) (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:45 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)Klampiose rungtynėse „SD Ranga“ išvargo pergalę prieš trigubą dublį surinkusio J.Kaškelio vedamą„Padangynas.lt“ komandą (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:29 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)