Hipocredit.lt vs Padangynas.lt (92:62)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą

2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 20:15 val., peržiūros: 1042

Pirmadienį, vasario 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „Hipocredit.lt“ bei svečių „Padangynas.lt“. Svečių ekipa į rungtynes susirinko vos penkiese ir tai jiems pamaišė rimčiau pakovoti dėl pergalės.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie, dėka taiklių tritaškių, pabėgo šiek tiek į priekį. Visgi, antroje kėlinio pusėje kiek geriau atrodė svečiai, kurie bėgdami į greitas atakas sugebėjo pavyti savo varžovus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:14. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Hipocredit.lt“, kuri pradėjo aktyviau gintis ir tuo pačiu pelnė lengviau taškus bei nurūko toliau nuo savo varžovų. Vėliau skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio skirtumo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:31.

Trečiąjį kėlinį dar aukštesne pavara pradėjo aikštelės šeimininkai. Jie pradėjo presinguoti savo varžovus ir tai leido jiems laimėti atkarpą 14:2 ir taip įgyti jau triuškinantį pranašumą. Vėliau „Hipocredit.lt“ ekipa sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą ir pasiuntė „Padangynas.lt“ ekipa į nokdauną. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 71:37. Lemiamas rungtynių kėlinukas teliko tik formalumas ir aikštelės šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 92:62.

Mindaugas Špokas („Hipocredit.lt“):
“Rotavom žaidėjus, leidom visiems pažaisti. Bėgom, atakavom, dirbom ir iškovojom pergalę. Liko dar vienerios rungtynės grupių etape ir laukiame jau atkrintamųjų“.

„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)„Padangynas“ nesunkiai įveikė „Pastolinio“ ekipą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:23 val.)„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)„Hipocredit.lt“ išrašė „JVIB“ komandai pirmąjį pralaimėjimą (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 16:47 val.)