Kauno technologijos universitetas vs Acme (70:77)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77)

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 23:40 val., peržiūros: 788

Gruodžio 17 dieną Kauno technologijos universiteto sporto salėje „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių D pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ ir svečiai „Acme“.

Pirmąjį kėlinuką taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai, kurie visą pirmąjį kėlinuką pirmavo ir neleido svečiams priartėti. Rezultatas po kėlinuko buvo (19:16)

Antrajame kėlinuke vyko labai permainingos rungtynės, nes tiek vienai, tiek kitai buvo pavykę pirmauti po kelis kartus. Visgi geriau kėlinuko galą sužaidė „Acme“ ir rezultatas po dviejų kėlinių buvo (40:42) „Acme“ naudai.

Trečiajame ketvirtyje svečiai spurtavo 15:2 kas jiems leido pirmauti (42:57). Visgi kėlinuko pabaigoje „Kauno technologijos universitetui“ pavyko šiek tiek sumažinti atsilkimą, bet toliau pirmavo svečiai (58:66)

Ketvirtajame kėlinuke tritaškių dėka šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki vieno metimo, bet KTU lyderis V.Pliauga patyrė traumą, tuo pasinaudoję svečiai spurtavo ir išplešė pergalę rezultatu 70:77 (19:16, 21:26, 18:24, 12:11). „Acme“ tai buvo šeštoji pergalė iš devynių galimų.

„Acme“ komandos žaidėjas A.Kmita:

Šiandien geriau pataikėme iš tikrųjų turbūt, greičiau žaidėme jie pavargo ir antroje pusėje tikrai lėtesni buvo. Du prieš du labai pavyko, M.Plavinskas su G.Brazaitis labai gerai žaidė, gaila, kad paskui Martynas traumą gavo, tikėkimės greit pasveiks, dabar kaip tik pertrauką bus, tai turės laiko išsigydyt.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)