Plastena vs Padangynas.lt (61:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Chaotiškose rungtynėse „Plastena“ nusileido „Padangynas.lt“ (61:67)

2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 23:45 val., peržiūros: 600

Kovo 5d., pirmadienį, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės E pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: aikštės šeimininkų – „Plastena“ ir svečių – „Padangynas.lt“.

Rungtynes energingiau pradėjo svečiai, kurie pusę pirmojo kėlinio pirmavo, tačiau antrą kėlinio pusę užtikrinčiau sužaidę svečiai persverė rezultatą, o L. Kurtinaičio tritaškis kėlinio pabaigoje leido užbaigti pirmąjį ketvirtį „Plastenai“ turint 5 taškų pranašumą – 17:12. Antrame kėlinyje L. Kurtinaičio 4 tritaškiai per 2 su puse antrojo kėlinio minučių leido „Plastenai“ susikrauti 18 taškų pranašumą. Pirmąją rungtynių pusę užtikrintai pirmaudami užbaigė šeimininkai – 39:23.

Antrąją rungtynių pusę tikru taškų šou pradėjo „Padangynas.lt“ įžaidėjas V.Pavilionis, per 5 trečiojo kėlinio minutes krepšininkas įmetė 20 taškų iš kurių 6 tritaškiai. Visa „Padangynas.lt“ komanda per trečiąjį kėlinį įmetė net 40 taškų, o priešininkams leido įmesti tik 6. Kiek mažiau nei per 5 minutes visos rungtynės apsivertė ir jau pirmavo svečiai – 45:63. Antroje rungtynių pusėje abi ekipos klydo gan dažnai, kas rungtynės padarė šiek tiek chaotiškas, 40 taškų per trečiąjį kėlinį įmetę „Padangynas.lt“ krepšininkai per paskutinį rungtynių kėlinį sugebėjo sukrapštyti vos 4 taškus. Penkiese didžiąją rungtynių dalį žaidę „Plastenos“ krepšininkai rungtynių pabaigoje pritrūko jėgų ir pergalę šventė „Padangynas.lt“ ekipa – 61:67 (17:12, 22:11, 6:40, 16:4).

„Padangynas.lt“ Komandos vadovas: Jonas Kaškelis:

Nesisekė susikaupt, žaidėjai, nežinau, į treniruotę ateina geriau susikaupę, svarbiausia trečiam kėlinį pavyko užvest visus nu ir laimėjom.

Įtemptose rungtynėse „Acme“ nusileido „Padangynas.lt“ (69:71) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:19 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)Klampiose rungtynėse „SD Ranga“ išvargo pergalę prieš trigubą dublį surinkusio J.Kaškelio vedamą„Padangynas.lt“ komandą (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:29 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastenos“ tritaškių liūtyje paskendo „Hipocredit.lt“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)Nepilna sudėtimi žaidusi „Plastena“ įveikė „Alaina & Limobus“ (85:63) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 00:02 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)