Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Padangynas.lt (58:62)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 21:25 val., peržiūros: 699

Gruodžio 3 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Padangynas.lt“ komandą. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję tris pergales ir tris kartus buvo pralaimėję. „Padangynas.lt“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir du pralaimėjimai.

Pirmame kėlinyje vyko lygi kova. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik vienas taškas (8:9). Antroje kėlinio pusėje komandos toliau žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių nei viena komanda nebuvo įgijusi pranašumo (15:15).

Antrą kėlinį taikliu metimu pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, bet vėliau jų puolimas užstrigo, o „Padangynas.lt“ pelnė septynis taškus be atsako (17:22). Šeštą minutę spurtą pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurio metu šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (23:22). Kėlinio pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ persvarą padidino iki trijų taškų (29:26).

Trečio kėlinio pradžioje „Padangynas.lt“ pasivijo varžovus. Ketvirtą minutę svečiai įgijo keturių taškų persvarą (31:35), bet geriau sužaidę sekančią atkarpą persvarą susigrąžino „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (40:37). Kėlinio pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ persvarą išlaikė (45:42).

Ketvirtas kėlinys vyko permainingai. Iki šeštos minutės geriau žaidė „Padangynas.lt“, kurie pasivijo varžovus, o vėliau įgijo penkių taškų persvarą (51:56). Prasidėjus antrai kėlinio pusei dviejų minučių atkarpą rezultatu 7:0 laimėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (58:56). Visgi rungtynių pabaigoje užtikrintai gynėsi „Padangynas.lt“, o šeši pelnyti taškai užtikrino svečiams pergalę (58:62).

„Padangynas.lt“ treneris J.Kaškelis: „Laimėjome rungtynes, nes susikaupėme antroje jų dalyje. Pagerėjo puolimas. Dar labai daug trūksta iki tobulo žaidimo, pastangų reik daug įdėti.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Sezono starte „SD Ranga“ nepasigailėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)