SD Ranga vs Padangynas.lt (68:62)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Klampiose rungtynėse „SD Ranga“ išvargo pergalę prieš trigubą dublį surinkusio J.Kaškelio vedamą„Padangynas.lt“ komandą

2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 23:29 val., peržiūros: 695

Antradienį, lapkričio 14 – ąją dieną, Kauno „Santaros“ gimanzijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybiu, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „SD Ranga“ ir svečių „Padangynas.lt“ komandų.

Nerezultatyviame pirmajame kėlinuke „SD Ranga“ šovė į priekį ir per beveik septynias minutes susikrovė šešių taškų pranašumą – 10:4. Besibaigiant ketvirčiui, geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir priartėjo prie varžovų vos per vieną metimą – 14:12. Antrajame kėlinuke ir vėl geriau startavo šeimininkai, kurie per dvi minutes pelnė 8 taškus be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą (22:12). Tačiau kėlinio pabaiga vyko pagal tą patį scenarijų, kaip ir pirmojo. Nors likus žaisti dvi minutes „SD Ranga“ turėjo apčiuopiamą 7 taškų persvarą, tačiau emocingą kėlinio pabaigą, pažymėtą šeimininkų trenerio technine pražanga, geriau sužaidė „Padangynas.lt“ ir jie turėjo minimalų deficitą, tačiau šeimininkam užteko pusės minutės pelnyti 4 taškus ir prieš ilgąją pertrauką „SD Ranga“ turėjo 6 taškų persvarą – 36:30.

Trečiajame kėlinuke šeimininkams po D. Montvilo dvitaškio vėl pavyko įgyti dviženklį pranašumą, tačiau tada prasidėjo jų bėdos. Šeimininkams nusprendus gintis aikštės gynyba „Padangynas.lt“ krepšininkai nei kiek nesutriko ir lyg šiltą vilną taršė varžovų gynybą. Jiems užteko keturių minučiū laimėti atkarpą 12:0 ir išsiveržti į priekį (41:42). Komandos dar keliskart apsikeitė rezultatyvias išpuoliais, tačiau paskutinę minutę K. Klimo vedami šeimininkai vėl trūktelėjo į priekį – 54:47. Ketvirtąjame kėlinuke dar niekas nebuvo aišku, nors lyderio vaidmens ėmęsis R.Švagždys padėjo savo komandai eilinį kartą atitrūkti dviženkliu skirtumu, tačiau likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė jau tik 4 taškai. Tiesa svečiams lemiamoje rungtynių stadijoje pritrūko tikslumo ir šalto proto, todėl jiems teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 68:62 (14:12, 22:18, 18:17, 14:15). Tai buvo penktoji iš eilės „SD Rangos“ pergalė, o svečiams dar tik pirmasis pralaimėjimas šį sezoną. Neveltui komandos B grupės turnyrinėje lentelėje užima pirmąsias dvi pozicijas.

Po runtynių „SD Ranga“ gynėjas J.Draudvila nebuvo patenkintas savo komandos žaidimu:

„Tai mums buvo pirmos rungtynės be mūsų trenerio (D. Jagmino), tai galėjo tureti įtakos mūsų žaidimui. Šiaip, kaip komanda šiandien nežaidėm labai gerai, bet pabaigoj pakovojom, pasistengėm ir pergalė mūsų.“

Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)Chaotiškose rungtynėse „Plastena“ nusileido „Padangynas.lt“ (61:67) (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)Įtemptose rungtynėse „Acme“ nusileido „Padangynas.lt“ (69:71) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 17:19 val.)„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)Sezono starte „SD Ranga“ nepasigailėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:09 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)