Rapala vs Padangynas.lt (79:51)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 25 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“

2018 sausio 26 d., Penktadienis, 00:23 val., peržiūros: 730

Ketvirtadienio vakarą „Kauno švaros“​ sporto salėje vyko Įmonių lygos Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi „Rapala“ su svečiais „​Padangynas.lt“​. Trumpesnis atsarginių žaidėjų suolelis nesutrukdė šeimininkams iškovoti pergalės.

​Pirmasis kėlinys pasižymėjo įspūdingu šeimininkų taiklumu. Per šias 10 minučių į varžovų krepšį įkrito net 6 tolimi šūviai, kuriuos po lygiai pasidalino G.Mickevičius ir M.Pažėra. „Padangynas.lt“​ taip pat neliko visiškai tuščiomis ir atsakė 2 tritaškiais. Rezultatas po pirmojo kėlinio – 30:11.

​Antrajame rungtynių kėlinyje tempas šiek tiek sumažėjo. Po V. Adomaičio 2+1 „​Rapala“​ pirmąjį kartą pasiekė 20 taškų pranašumą. Svečiai dėjo visas pastangas norėdami pasivyti oponentus, tačiau pastarųjų gynyba ir toliau neleido pelnyti daug taškų ir pasivyti varžovus. Pasitinkant ilgąją pertrauką rezultatas – 44:19.

​Antroji rungtynių pusė susivienodino. Svečiams pavyko suregzti daugiau sėkmingų atakų. Trečiajame kėlinyje „Padangynas.lt“​ minimaliai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kėlinio pabaigoje svečių lyderis T.Dambrauskas įmetė du iš eilės taiklius tritaškius ir taip padėjo savo komandai laimėti ketvirtį rezultatu 13:16 (57:35).

​Paskutinysis ketvirtis nežadėjo intrigos. „​Rapala“​ naudodami savo ištvermės resursus po dviejų A. Šuopio taiklių dvitaškių pasiekė 30 taškų pranašumo ribą (65:35). Kėlinio pabaigoje ji aptirpo, tačiau tai nepakeitė rungtynių baigties. „​Rapala“​ nugalėjo rezultatu 79:51.

G.Mickevičius („Rapala“):
„​Nesitikėjom lengvos pergalės, nes nėra su kuo pasikeisti, rotuotis. Bet kartais tai išeina ir į gerą. Pergalę nulėmė tik pataikymas, daugiau nieko. Mes prieš varžybas kalbėjom, kad reikia mesti ir pataikyti. Jeigu mes pataikysim pradžioj – mūsų varžybos.“

„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Rapala“ neprilygo „Hipocredit.lt“ komandai (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Rapala“ Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „RVG baldus“ (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)